Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 32
Pavisam: 2934496

Astma un alerģija ir modernā laikmeta slimības. Rūpniecība, sadzīves ķīmija, sintētiskie materiāli, kosmētika, pārtika – tas viss radījis apstākļu kopumu, kas veicina astmas un alerģijas veidošanos. Aizvien vairāk pieaugušo cilvēku un bērnu saskaras ar šo veselības problēmu klātbūtni. 
Kā mazināt riskus? Kā diagnosticēt un ārstēt? Kā sadzīvot? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes varat meklēt Latvijas Astmas un alerģijas biedrības mājas lapā.

Laipni aicināti!Jaunumi

Vai astmas slimnieki ir lielāka "Covid-19" riska priekšā? (24.03.2020)

Ar astmu pasaulē slimo ļoti daudz cilvēku, tāpēc īsti vietā tagad būtu jautājums, vai jaunais koronavīruss astmas slimniekiem ir lipīgāks un bīstamāks?

Plaušu ventilēšana (22.03.2020)

Ļoti svarīgi ir vingrot un vingrināt krušukurvi katru dienu vairākkārt. Koronavīruss mēdz iemājot tieši elpceļu epitēlijšūnās vai alveolārajās šūnās. Vislabāk vīruss jūtas tur, kur gaisa plūsma maza.

Izmaiņas kompensējamo zāļu izrakstīšanas kārtībā (21.03.2020)

No šī gada 1. aprīļa Latvijā mainīsies kārtība, kādā tiks izrakstītas kompensējamās zāles pacientiem. Veselības ministrija savā pētījumā ir atklājusi, ka pacienti katru  gadu pārtērē 25 miljonus eiro 

COVID-19 pacienti ar viegliem saslimšanas simptomiem ārstēsies mājās karantīnā (18.03.2020)

Turpmāk, ja persona būs saslimusi ar COVID-19 un saslimšanas simptomi būs viegli, personu visos gadījumos nevedīs uz slimnīcu, bet cilvēks varēs ārstēties mājās karantīnā, ģimenes ārsta uzraudzībā. Šādu lēmumu šodien, 9. martā, pieņēma Valsts operatīvās medicīniskās komisija (VOMK).

Diskusija “Saeima cilvēkiem ar invaliditāti” (25.11.2019)

Atzīmējot Starptautisko dienu cilvēkiem ar invaliditāti, lai veicinātu cilvēktiesību ievērošanu un cilvēku ar invaliditāti iekļaušanos sabiedrībā un, ievērojot ikgadējo tradīciju rīkot diskusiju parlamentā „Saeima cilvēkiem ar invaliditāti”, lūdzam Jūs piedalīties

Astma un HOPS: Kā atpazīt plaušu slimības? (07.11.2019)

Elpošana ir viens no svarīgākajiem procesiem, kas iespaido pilnīgi visas cilvēka funkcijas, nodrošinot skābekļa nonākšanu organismā un ogļskābās gāzes izvadīšanu.

Atvērto durvju dienas personām ar invaliditāti (02.10.2019)

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) organizē Atvērto durvju dienas personām ar invaliditāti ar  mērķi sekmēt personu ar invaliditāti integrāciju sabiedrībā un darba tirgū

Putekšņu ziņas Latvijā LU ĢZZF (13.09.2019)

Uzmanību! Gaisā joprojām diezgan daudz putekšņu!!!!


Šeit ievietotā informācija nekādā gadījumā nevar aizstīt profesionālu ārstu sniegtos padomus un ārstēšanu.