Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 32
Pavisam: 2934496

Astma un alerģija ir modernā laikmeta slimības. Rūpniecība, sadzīves ķīmija, sintētiskie materiāli, kosmētika, pārtika – tas viss radījis apstākļu kopumu, kas veicina astmas un alerģijas veidošanos. Aizvien vairāk pieaugušo cilvēku un bērnu saskaras ar šo veselības problēmu klātbūtni. 
Kā mazināt riskus? Kā diagnosticēt un ārstēt? Kā sadzīvot? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes varat meklēt Latvijas Astmas un alerģijas biedrības mājas lapā.

Laipni aicināti!Jaunumi

Aptaujas dati - kā valsts kompensējamo zāļu apmaksas izmaiņas ietekmējušas pacientu veselības stāvokli (03.06.2010)

Laikā no 2010.gada 3.februāra līdz 8. martam Astmas un alerģijas biedrība veica aptauju par to, kā valsts kompensējamo zāļu apmaksas izmaiņas 2009.gadā ir ietekmējušas astmas slimniekus un/vai cilvēkus ar hronisku obstruktīvu plaušu slimību (HOPS).

Ko saprotam ar jēdzienu “legingu sindroms”? (10.05.2010)

Kontaktalerģiju var izraisīt tumšas, cieši pieguļošas zeķubikses, legingi, zeķes vai kādi citi apģērba gabali ar tumšu krāsu.Alerģija parādās apmēram 48 stundu laikā un tieši tajā ķermeņa daļā, kam bija kontakts ar šo apģērba gabalu, apsārtuma un niezes veidā.

Uz karnevālu bez bažām! (10.05.2010)

Klāt karnevālu laiks, kad ar aizrautību lieli un mazi varam pārvērsties par kādu no saviem iemīļotiem pasaku vai filmu tēliem.Tikpat svarīgi kā uzvilkt fantastisko karnevāla tērpu, būs arī sevis izkrāsošana.Lai šīs aizraujošās pārvērtības nebeigtos ar ādas ārsta apmeklējumu, vajadzētu būt uzmanīgiem, izvēloties  krāsas.


Šeit ievietotā informācija nekādā gadījumā nevar aizstīt profesionālu ārstu sniegtos padomus un ārstēšanu.