Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 522
Pavisam: 3059337

Astma un alerģija ir modernā laikmeta slimības. Rūpniecība, sadzīves ķīmija, sintētiskie materiāli, kosmētika, pārtika – tas viss radījis apstākļu kopumu, kas veicina astmas un alerģijas veidošanos. Aizvien vairāk pieaugušo cilvēku un bērnu saskaras ar šo veselības problēmu klātbūtni. 
Kā mazināt riskus? Kā diagnosticēt un ārstēt? Kā sadzīvot? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes varat meklēt Latvijas Astmas un alerģijas biedrības mājas lapā.

Laipni aicināti!Jaunumi

Latvijas Spirometrijas diena (12.10.2010)

2010. gads ir Pasaules Plaušu veselības gads ar moto „Dzīvo. Mācies. Elpo" (Live. Learn. Breathe).
14. oktobrī visā pasaulē un arī Latvijā pirmo reizi tiek atzīmēta SPIROMETRIJAS diena.
Šīs dienas ietvaros Latvijas Tuberkulozes un plaušu slimību ārstu asociācija aicina pārbaudīt plaušu veselību – veikt spirometriju.

Pasaules Spirometrijas dienā plaušu veselības speciālisti konsultēs bez maksas (07.10.2010)

2010.gada 14.oktobrī, iepriekš pierakstoties pie konkrētā speciālista, ir iespēja bez maksas veikt spirometriju – plaušu veselības pārbaudi un saņemt pulmonologa (plaušu ārsta) konsultāciju gan bērniem, gan pieaugušajiem.

10/10/10 – VISPASAULES ZAĻO DARBU DIENA (07.10.2010)

Mūsu sadarbības partneris „Greenwalk” aicina piedalīties  starptautiska mēroga vides kampaņā ,,10/10/10 -Vispasaules zaļo darbu diena”, kuras galvenā doma ir nevis vēlreiz diskutēt un runāt par iespējamo rīcību, bet aicināt katru pasaules iedzīvotāju pašam sākt kaut ko darīt, lai uzlabotu situāciju.

Aicinām uz protesta akciju 29. septembrī! (25.09.2010)

Ņemot vērā Latvijas atbildīgo amatpersonu nespēju uzlabot kritisko situāciju veselības aprūpē, kas novedusi pie tā, ka pacientu mirstība slimnīcās ir pieaugusi par vairāk nekā trešdaļu, mediķu un pacientu intereses pārstāvošās organizācijas ir uzrakstījušas sūdzību Eiropas Ombudam. To bija iespējams parakstīt arī Latvijas iedzīvotājiem.

Latvijā tiek pārkāptas Eiropas Savienības pamattiesības uz pieejamu un kvalitatīvu veselības aprūpi. (19.08.2010)

Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija (LCĪVSO)  SUSTENTO ir pieņēmusi lēmumu parakstīt iesniegumu Eiropas Ombudam, jo uzskata, ka ir steidzami jādara viss iespējamais, kas varētu novērst tālāku valsts veselības aprūpes sistēmas sagraušanu.

Aicinām uz psihoterapeites Irēnas Larionovas nodarbību. Pēc nodarbības nūjosim Grīziņkalnā! (07.08.2010)

LAAB 10. jūlijā plkst.16.00 organizē biedrības telpās Pērnavas ielā 54 profilaktisku nodarbību psihoterapeites Irēnas Larionovas vadībā.

Jauna grāmata par astmu un alerģiju (06.07.2010)

Izdevniecība Lietišķās informācijas dienests sadarbībā ar SIA Euroaptieka.  Veselības sērijā  izdevusi jaunu grāmatu - Alerģija un astma. Grāmatas autore ir Dr. Elīna Puķe.

Krāsojamo bilžu stāsts par veselību! (08.06.2010)

Latvijas Astmas un alerģijas biedrība un http://www.bernsklepo.lv/ piedāvā visiem vecākiem un bērniem lasāmo - krāsojamo materiālu par alerģiju un klepu. Krāsojamo bilžu stāsts ir palīgs vecākiem, lai runātu ar savu bērnu par veselības jautājumiem. Tās ir krāsojamās lapas, ko iespējams izdrukāt un dot bērnam izkrāsot, vienlaikus rodot iespēju uzsākt sarunu par to, kāpēc degunā jāpūš jūras ūdens, kā rīkoties, ja niez, kā rodas astma un vēl, un vēl.

Raidījums "Dzīvīte" par alerģijām (03.06.2010)

Raidījuma laikā uzzināsiet, kas ir alerģija, kā no tās sevi pasargāt, arī interneta portālos www.astmaalergija.lv un www.zied.lv ir iespēja iegūt informāciju, kas saistīta ar alerģiju.

4.maijs – Pasaules Astmas diena! (03.06.2010)

Tu vari kontrolēt savu astmu! - ar šādu saukli 2010.gada 4.maijā visā pasaulē tiek atzīmēta  astmas  diena. Pasaules Astmas dienā īpaša uzmanība tiek pievērsta plaušu problēmām.  


Šeit ievietotā informācija nekādā gadījumā nevar aizstīt profesionālu ārstu sniegtos padomus un ārstēšanu.