Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 471
Pavisam: 3059286

Astma un alerģija ir modernā laikmeta slimības. Rūpniecība, sadzīves ķīmija, sintētiskie materiāli, kosmētika, pārtika – tas viss radījis apstākļu kopumu, kas veicina astmas un alerģijas veidošanos. Aizvien vairāk pieaugušo cilvēku un bērnu saskaras ar šo veselības problēmu klātbūtni. 
Kā mazināt riskus? Kā diagnosticēt un ārstēt? Kā sadzīvot? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes varat meklēt Latvijas Astmas un alerģijas biedrības mājas lapā.

Laipni aicināti!Jaunumi

Katrs trešais diendienā sadzīvo ar klepu (05.02.2011)

Trīs mēnešu garumā Latvijas Astmas un alerģijas biedrība sadarbībā ar www.nehormonals.lv veica interneta aptauju par to, cik bieži cilvēki mēdz slimot ar klepu, kādā veidā notiek cīņa ar to, cik daudz ir tādu, kuriem nākas sadzīvot ar astmu un kādas ir vispārējās asociācijas, izdzirdot astmas nosaukumu.

Šampūns NECCIN alerģiskiem cilvēkiem (01.02.2011)

Vai jūs zinājāt, ka profesionālo matu kopšanas produktu ražotājs “Grazette of Sweden” jau 1974.gadā uzsāka pētījumus, kā radīt piemērotu produktu tiem, kurus nomoka dažādas alerģijas un galvas ādas problēmas?

Kas ir Tahitian Noni Bioaktīvais dzēriens un kā tas var palīdzēt jums? (23.01.2011)

   Pirms tūkstoš gadiem drosmīgi jaunu zemju atklājēji devās pasaulē milzīgās kanoe laivās. Visbeidzot šie jūras braucēji apmetās Taiti salās.

Probiotiku (labvēlīgo mikroorganismu) pielietošana tīrīšanā (10.01.2011)

Dzīve uz Zemes bez baktērijām nav iedomājama. Tās piedalās visos dzīves svarīgākajos procesos, piemēram, ēdiena pārstrādāšanā un atkritumu utilizācijā.

Veselīgs miegs, maksimāls komforts, vieglums, maigums un dabiskums! (27.12.2010)

Šodien jūs varat iegādāties ar zīda šķiedru pildītas segas un spilvenus, kuru ražošanā tiek izmantots kvalitatīvs, augstvērtīgs 100% dabīgs garšķiedras zīds, ko iegūst no zīdtārpiņa kāpura kokoniņiem.

Ziemassvētku, Jaungada svinību un brīvdienu laikā pacientiem palīdzēs dežūrārsti! (22.12.2010)

Dežūrārsti iedzīvotājiem palīdzību sniegs neatliekamos saslimšanas gadījumos, kad apmeklēt ģimenes ārstu nav iespējams (ārpus ģimenes ārstu darba laika), bet pacienta veselības stāvoklis neļauj gaidīt.

Ārstniecības iestāžu saraksts (22.12.2010)

Kur pieejami dežūrārsti Ziemassvētku, Jaungada svinību un brīvdienu laikā.

Deju un kustību terapija bērniem ar bronhiālo astmu (10.12.2010)

Mēs - deju un kustību terapijas studentes Ilze Paparinska un Dace Geidmane piedāvājam: 3-5 gadus veciem bērniem piedalīties deju un kustību terapijā kopā ar māti.

Anketa (03.12.2010)

LCĪVSO  SUSTENTO aicina jūs piedalīties aptaujā par veselības aprūpes pieejamību Latvijā. Šīs aptaujas rezultāti tiks iesniegti valdībā un ļaus vērst tās uzmanību uz risināmajiem jautājumiem.

Jauns interneta resurss par bronhiālo astmu (12.11.2010)

Darbu sācis jauns interneta resurss par bronhiālo astmu bērniem un pieaugušajiem - www.nehormonals.lv. Nehormonals.lv ir vietne, kur papildus var uzzināt par astmas iemesliem, izraisītājiem un izpausmēm, par pareizas ārstēšanas nozīmi un iespējām.


Šeit ievietotā informācija nekādā gadījumā nevar aizstīt profesionālu ārstu sniegtos padomus un ārstēšanu.