Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 232
Pavisam: 3085826

Astma un alerģija ir modernā laikmeta slimības. Rūpniecība, sadzīves ķīmija, sintētiskie materiāli, kosmētika, pārtika – tas viss radījis apstākļu kopumu, kas veicina astmas un alerģijas veidošanos. Aizvien vairāk pieaugušo cilvēku un bērnu saskaras ar šo veselības problēmu klātbūtni. 
Kā mazināt riskus? Kā diagnosticēt un ārstēt? Kā sadzīvot? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes varat meklēt Latvijas Astmas un alerģijas biedrības mājas lapā.

Laipni aicināti!Jaunumi

Akadēmiska saruna par Covid-19 profilaksi, ārstēšanu un rūpēm par elpceļu veselību ar pulmonologu un Astmas un alerģijas biedrības Goda biedru Viesturu Šiliņu (10.12.2020)

Pulmonologs, Latvijas universitātes Pēcdiploma medicīnas izglītības institūta direktors Viesturs Šiliņš par elpceļu vīrusiem, t.sk. koronavīrusu.

E-veselības portālā iespējams izrakstīt nosūtījumu uz Covid- 19 analīzēm un apskatīt rezultātus (20.11.2020)

Pieaugot iedzīvotāju interesei par Covid-19 analīžu saņemšanas kārtību,

Ar 100% dabīgu zīda šķiedru pildītas segas un spilveni (27.10.2020)

Gultasveļa, kas nodrošina veselīgu miega vidi, neradot jaunu vai atvieglojot jau iegūtu alerģiju pret putekļiem un mājas putekļu ērcīti

Jaunums – hipoalerģiski veļas mazgāšanas līdzekļi Lovela Baby (14.10.2020)

Ir vispārzināms, ka āda ir lielākais orgāns cilvēka ķermenī, kas veido apmēram 15 procentus no kopējā ķermeņa svara un aizsargā mūs no ārējiem kairinātājiem.

Aptaujas anketa 12-18 gadu veciem bērniem, kas slimo ar astmu (19.08.2020)

Aicinājums piedalīties pētījumā par astmas kontroles līmeni un dzīves kvalitāti bērniem Latvijā vecumā no 4-18 gadiem, aizpildot anonīmu pētījuma anketu. Pētījuma mērķis ir izvērtēt astmas kontroles līmeni, dzīves

Labs telpu mikroklimats ar Latvijā ražotām griestu un sienu apdares plātnēm (17.08.2020)

Mūsdienās lielākā daļa laika tiek pavadīta telpās – darba vietā, mājās, mācību iestādē u.c., tāpēc īpaši svarīgs aspekts dzīves kvalitātes un labsajūtas nodrošināšanā ir iekštelpu komforts – laba skaņas absorbcija,

JAUNUMS no TRI-BIO (05.08.2020)

Skaistumkopšanas tirgū ir vērojams milzīgs dabisko un bioloģisko produktu pieprasījuma pieaugums, un zobu pasta nav izņēmums.

Aicinām piedalīties projektā “Tikšanās vieta - dārzs” (03.08.2020)

Rīgas Jauno tehniķu centra Dabaszinību skola īsteno projektu “Tikšanās vieta - dārzs”. Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Aizsardzība pret elpceļu alerģijām pieejama jau šodien (15.07.2020)

Deguna elpošana ir veselīgākais un dabiskākais elpošanas veids

Ziņo par negadījumu ar medicīnisko ierīci. (06.07.2020)

Zāļu valsts aģentūrās mājaslapā ir publicēta jauna forma


Šeit ievietotā informācija nekādā gadījumā nevar aizstīt profesionālu ārstu sniegtos padomus un ārstēšanu.