Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 49
Pavisam: 2934513

Astma un alerģija ir modernā laikmeta slimības. Rūpniecība, sadzīves ķīmija, sintētiskie materiāli, kosmētika, pārtika – tas viss radījis apstākļu kopumu, kas veicina astmas un alerģijas veidošanos. Aizvien vairāk pieaugušo cilvēku un bērnu saskaras ar šo veselības problēmu klātbūtni. 
Kā mazināt riskus? Kā diagnosticēt un ārstēt? Kā sadzīvot? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes varat meklēt Latvijas Astmas un alerģijas biedrības mājas lapā.

Laipni aicināti!Jaunumi

Cilvēkiem ar astmu ir lielāks osteoporozes risks (25.03.2011)

2011. gada aprīlī Latvijas Osteoporozes pacientu un invalīdu asociācija un Latvijas Astmas un alerģijas biedrība pirmo reizi Latvijā aktualizēs divu nopietnu slimību – osteoporozes un astmas – saistību, veicot bezmaksas kaulu blīvuma mērījumus akcijas „Osteoporoze un astma” ietvaros. Akcija notiks 2., 9., 12. un 30. aprīlī.

22. marts – Pasaules ūdens diena (23.03.2011)

22. martā visā pasaulē tiek atzīmēta Pasaules ūdens diena. Veselības inspekcija šīs dienas ietvaros aicina Latvijas iedzīvotājus apmeklēt Veselības inspekcijas mājas lapu www.vi.gov.lv un aizpildīt tur atrodamo anketu par dzeramā ūdens kvalitāti – Izsaki savu viedokli par dzeramā ūdens kvalitāti!

Sākusies augu ziedēšanas sezona (18.03.2011)

Ir sācies augu ziedēšanas laiks, un īpaši saasinās ziedputekšņu izraisītā alerģija. Ziedputekšņu alerģija – polinoze jeb siena drudzis – ir saslimšana, kas skar 15-20% cilvēku.

SUSTENTO 2011. gada februāra pacientu aptaujas rezultāti (12.03.2011)

Par pieejamību, kompensējamajiem medikamentiem un citiem medicīnas pakalpojumiem.

„Ziemas ABC” - ieteikumi vecākiem, ja bērnam ir astma (03.03.2011)

Astmas un alerģijas biedrība sadarbībā ar bērnu pulmonologiem ir izveidojusi „Ziemas ABC vecākiem” par bērnu ikdienu ziemas laikā.

Bronhiālā astma ziemā (28.02.2011)

Kaut arī astmatiķi ziemā var “uzelpot”: beidzot iestājusies atpūta no ziedputekšņiem un nogurdinošajiem astmas simptomiem., tomēr arī aukstais gadalaiks un piepūle ziemas sporta aktivitātēs var radīt zināmas problēmas.

Vai alerģija var aktivizēties arī ziemā? (28.02.2011)

Ziemā aktualitāte numur viens ir viss, kas saistīts ar telpām. Jo cilvēks lielāko dienas daļu pavada telpās, bet tajās ir mājas putekļi un tajos mītošās mazās putekļu ērcītes.

Astmas ārstēšana un rehabilitācija bērniem Cēsīs (21.02.2011)

Astmas un alerģijas biedrības vadītāja Rita Paeglīte 14.02.2011. viesojās Cēsu meža skolā, kuras jaunais nosaukums tagad ir – Cēsu internātpamatskola – rehabilitācijas centrs.

Katrs trešais diendienā sadzīvo ar klepu (05.02.2011)

Trīs mēnešu garumā Latvijas Astmas un alerģijas biedrība sadarbībā ar www.nehormonals.lv veica interneta aptauju par to, cik bieži cilvēki mēdz slimot ar klepu, kādā veidā notiek cīņa ar to, cik daudz ir tādu, kuriem nākas sadzīvot ar astmu un kādas ir vispārējās asociācijas, izdzirdot astmas nosaukumu.

Šampūns NECCIN alerģiskiem cilvēkiem (01.02.2011)

Vai jūs zinājāt, ka profesionālo matu kopšanas produktu ražotājs “Grazette of Sweden” jau 1974.gadā uzsāka pētījumus, kā radīt piemērotu produktu tiem, kurus nomoka dažādas alerģijas un galvas ādas problēmas?


Šeit ievietotā informācija nekādā gadījumā nevar aizstīt profesionālu ārstu sniegtos padomus un ārstēšanu.