Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 530
Pavisam: 2823574

Astma un alerģija ir modernā laikmeta slimības. Rūpniecība, sadzīves ķīmija, sintētiskie materiāli, kosmētika, pārtika – tas viss radījis apstākļu kopumu, kas veicina astmas un alerģijas veidošanos. Aizvien vairāk pieaugušo cilvēku un bērnu saskaras ar šo veselības problēmu klātbūtni. 
Kā mazināt riskus? Kā diagnosticēt un ārstēt? Kā sadzīvot? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes varat meklēt Latvijas Astmas un alerģijas biedrības mājas lapā.

Laipni aicināti!Jaunumi

SUSTENTO 2011. gada februāra pacientu aptaujas rezultāti (12.03.2011)

Par pieejamību, kompensējamajiem medikamentiem un citiem medicīnas pakalpojumiem.

„Ziemas ABC” - ieteikumi vecākiem, ja bērnam ir astma (03.03.2011)

Astmas un alerģijas biedrība sadarbībā ar bērnu pulmonologiem ir izveidojusi „Ziemas ABC vecākiem” par bērnu ikdienu ziemas laikā.

Bronhiālā astma ziemā (28.02.2011)

Kaut arī astmatiķi ziemā var “uzelpot”: beidzot iestājusies atpūta no ziedputekšņiem un nogurdinošajiem astmas simptomiem., tomēr arī aukstais gadalaiks un piepūle ziemas sporta aktivitātēs var radīt zināmas problēmas.

Vai alerģija var aktivizēties arī ziemā? (28.02.2011)

Ziemā aktualitāte numur viens ir viss, kas saistīts ar telpām. Jo cilvēks lielāko dienas daļu pavada telpās, bet tajās ir mājas putekļi un tajos mītošās mazās putekļu ērcītes.

Astmas ārstēšana un rehabilitācija bērniem Cēsīs (21.02.2011)

Astmas un alerģijas biedrības vadītāja Rita Paeglīte 14.02.2011. viesojās Cēsu meža skolā, kuras jaunais nosaukums tagad ir – Cēsu internātpamatskola – rehabilitācijas centrs.

Katrs trešais diendienā sadzīvo ar klepu (05.02.2011)

Trīs mēnešu garumā Latvijas Astmas un alerģijas biedrība sadarbībā ar www.nehormonals.lv veica interneta aptauju par to, cik bieži cilvēki mēdz slimot ar klepu, kādā veidā notiek cīņa ar to, cik daudz ir tādu, kuriem nākas sadzīvot ar astmu un kādas ir vispārējās asociācijas, izdzirdot astmas nosaukumu.

Šampūns NECCIN alerģiskiem cilvēkiem (01.02.2011)

Vai jūs zinājāt, ka profesionālo matu kopšanas produktu ražotājs “Grazette of Sweden” jau 1974.gadā uzsāka pētījumus, kā radīt piemērotu produktu tiem, kurus nomoka dažādas alerģijas un galvas ādas problēmas?

Kas ir Tahitian Noni Bioaktīvais dzēriens un kā tas var palīdzēt jums? (23.01.2011)

   Pirms tūkstoš gadiem drosmīgi jaunu zemju atklājēji devās pasaulē milzīgās kanoe laivās. Visbeidzot šie jūras braucēji apmetās Taiti salās.

Probiotiku (labvēlīgo mikroorganismu) pielietošana tīrīšanā (10.01.2011)

Dzīve uz Zemes bez baktērijām nav iedomājama. Tās piedalās visos dzīves svarīgākajos procesos, piemēram, ēdiena pārstrādāšanā un atkritumu utilizācijā.

Veselīgs miegs, maksimāls komforts, vieglums, maigums un dabiskums! (27.12.2010)

Šodien jūs varat iegādāties ar zīda šķiedru pildītas segas un spilvenus, kuru ražošanā tiek izmantots kvalitatīvs, augstvērtīgs 100% dabīgs garšķiedras zīds, ko iegūst no zīdtārpiņa kāpura kokoniņiem.


Šeit ievietotā informācija nekādā gadījumā nevar aizstīt profesionālu ārstu sniegtos padomus un ārstēšanu.