Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 45
Pavisam: 2934509

Astma un alerģija ir modernā laikmeta slimības. Rūpniecība, sadzīves ķīmija, sintētiskie materiāli, kosmētika, pārtika – tas viss radījis apstākļu kopumu, kas veicina astmas un alerģijas veidošanos. Aizvien vairāk pieaugušo cilvēku un bērnu saskaras ar šo veselības problēmu klātbūtni. 
Kā mazināt riskus? Kā diagnosticēt un ārstēt? Kā sadzīvot? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes varat meklēt Latvijas Astmas un alerģijas biedrības mājas lapā.

Laipni aicināti!Jaunumi

Stradiņa slimnīcas fizioterapeiti 8.septembrī konsultēs bez maksas (06.09.2011)

Atzīmējot Pasaules Fizioterapijas dienu, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas centra ārsti un fizioterapeiti 8.septembrī no plkst.08.30-15.00 sniegs bezmaksas konsultācijas pieaugušajiem. Iepriekš pieteikšanās no 5.septembra centra reģistratūrā pa tālruni 67069791 (09.00-15.00).

Diskusija– pacienti izvēlas savu veselības ministru (02.09.2011)

Tuvojas 11. Saeimas ārkārtas vēlēšanas. Ārkārtas – tas nozīmē ļoti īsu laiku novērtēšanai, apdomāšanai, izvēlei. Katrs pats pielāgo politisko partiju programmas savām ļoti privātajām vajadzībām un lūkojas uz tiem jautājumiem, kas ir vissvarīgākie viņa ikdienas dzīvē. Veselības aprūpes nodrošinājums, pieejamība un izmaksas ir ārkārtīgi būtisks kritērijs izvēles „par” vai „pret” izdarīšanai.

Bērni ir nostiprinājuši veselību. (31.08.2011)

Ralfs (3g.), Katrīne (5 g.), Edvīns (10 g.), Kristiāna (2,5 g.), Edgars (4g.), Inese (6 g.), Emīls (6 g.), Arvils (5 g.), Edgars (4 g.), Mārtiņš (10 g.), Laura (11 g.), Oto (5 g.), Darja (4 g.) un viņu māmiņas saka lielu, lielu paldies visiem, kas deva iespēju noorganizēt vasaras rehabilitācijas nometni Baltezerā.

Uzsākta bērnu rehabilitācijas nometne veselības centrā “Baltezers” (25.08.2011)

No 22. līdz 26. augustam veselības centrā “Baltezers” notiek rehabilitācijas nometne-ārstniecības kurss bērniem ar astmu. Tajā piedalās 13 bērni kopā ar savām mammām. Nometne tika noorganizēta kampaņas “Nemēslo mežā! Padari lieko noderīgu!” ietvaros par labo darbu veikala "Otrā Elpa" labdarības tirdziņā iegūtajiem līdzekļiem.

Papildus nauda veselības aprūpei – iespēja samazināt „maksas medicīnas” īpatsvaru (17.08.2011)

Juris Bārzdiņš, veselības ministrs
16.augustā, valdības koalīcijas sadarbības sēdē Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS) izvirzīja prasību nekavējoties piešķirt papildus finansējumu 6,1 miljona latu apmērā, lai nodrošinātu ambulatorās un stacionārās palīdzības sniegšanu līdz šī gada beigām.

Augusta peldūdens kvalitātes pārbaužu rezultāti liecina – peldēties atļauts visās Latvijas oficiālajās peldvietās (08.08.2011)

Veselības inspekcija informē, ka šonedēļ veikto peldūdens kvalitātes pārbaužu rezultāti liecina, ka visās 46 oficiālajās peldvietās* peldūdens kvalitāte atbilst prasībām un peldēties ir atļauts.

Veselības ministrs Juris Bārzdiņš: Pienākums pirmreizēji pacientam izrakstīt zemākās cenas medikamentus neierobežo ārstu profesionālo brīvību, taču būtiski uzlabo pacientu tiesības (28.07.2011)

Lai novērstu situāciju, kad pacientiem sarežģītos finansiālos apstākļos nākas pārmaksāt par dārgākām savstarpēji aizvietojamām zālēm bez konkrēta medicīniska pamatojuma, Veselības ministrija apstiprināšanai Ministru kabinetā virza grozījumu projektu noteikumos, kas nosaka ambulatorajai ārstēšanai paredzēto zāļu un medicīnisko ierīču iegādes izdevumu kompensācijas kārtību.

Legionelloze - īpaši jāpiesargās cilvēkiem ar hroniskām elpceļu slimībām (22.07.2011)

Ņemot vērā, ka pēdējos mēnešos ir reģistrēti saslimšanas gadījumi ar legionellozi, Veselības inspekcija savas kompetences ietvaros veic ūdens paraugu ņemšanu, lai pārbaudītu legionellu baktēriju izplatību ūdensapgādes sistēmās.

Pasaules Alerģijas diena 2011 (22.07.2011)

8.jūlijs – Pasaules Alerģijas diena. Pēdējo 30 gadu laikā saslimšana ar alerģijām kļuvusi par visstraujāk izplatītāko slimību un aktuālu problēmu visā pasaulē. Pētījumi liecina, ka šodien apmēram viens no trim planētas iedzīvotājiem cieš no kādas alerģijas formas. Apmēram 30-40% bērnu visā pasaulē ir sastopams atopiskais dermatīts – biežākā bērnu ādas slimība, kas izpaužas izsitumu veidā ar niezēšanu. Ikkatru gadu desmitu divkāršojas to cilvēku skaits, kas slimo ar alerģiju.

Bērnu zīmējumu konkurss "Kā es redzu alerģiju?" (15.07.2011)

8. jūlijs - starptautiskā alerģijas diena. „Neutral” aicina piedalīties bērnu zīmējumu konkursā "Kā es redzu alerģiju?".

Piedalīšanās nosacījumi
Līdz 31. augustam reģistrējiet sava bērna zīmējumu www.neutral.lt/lv mājas lapā.
Ja jūsu bērna zīmējums patiks interneta mājas lapas apmeklētājiem, mēs uzdāvināsim jums lieliskas Neutral balvas un pat brīvdienas visai ģimenei


Šeit ievietotā informācija nekādā gadījumā nevar aizstīt profesionālu ārstu sniegtos padomus un ārstēšanu.