Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 470
Pavisam: 2823514

Astma un alerģija ir modernā laikmeta slimības. Rūpniecība, sadzīves ķīmija, sintētiskie materiāli, kosmētika, pārtika – tas viss radījis apstākļu kopumu, kas veicina astmas un alerģijas veidošanos. Aizvien vairāk pieaugušo cilvēku un bērnu saskaras ar šo veselības problēmu klātbūtni. 
Kā mazināt riskus? Kā diagnosticēt un ārstēt? Kā sadzīvot? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes varat meklēt Latvijas Astmas un alerģijas biedrības mājas lapā.

Laipni aicināti!Jaunumi

Veselības ministre Ingrīda Circene tiekas ar SUSTENTO pārstāvēm (19.01.2012)

16.janvārī, veselības ministre Ingrīda Circene tikās ar Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas SUSTENTO pārstāvēm: Guntu Anču, Ivetu Neimani un Ritu Paeglīti, lai pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas.

Pacientu konference „Jauna sadarbība, jaunas iespējas”. (05.12.2011)

Pirmā konference notika 2006. gadā, kuru kopīgi organizēja Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija SUSTENTO un farmācijas kompāniju apvienība AFFA.

Izmaiņas kompensējamo medikamentu apmaksas noteikumos (24.10.2011)

Ministru kabineta sēdē apstiprināts Veselības ministrijas (VM) izstrādātais grozījumu projekts kompensējamo medikamentu apmaksas noteikumos, kas paredz, ka ārstiem, izrakstot valsts kompensētās zāles vai medicīnas ierīces pacientam pirmo reizi, receptē būs jānorāda to starptautiskais nepatentētais nosaukums (INN), savukārt aptiekā būs pienākums izsniegt lētākos attiecīgās zāļu grupas medikamentus vai medicīnas ierīces.

Patentēta simulētās Augstkalnes Tehnoloģija (10.10.2011)

   Jau kopš vairākām desmitgadēm ārsti un epidemiologi ir atzinuši faktu, ka starp augstkalnu iedzīvotājiem ir samazināta daudzu hronisku slimību izplatība. Lielākā daļa no pasaules ilgdzīvotājiem dzīvo kalnos, kas ir augstāki par 3050 m. Šī attiecība starp augstumu un veselību nav sakritība, un pētnieki ir sākuši atklāt zinātniskās sakarības, kas ir šī noslēpuma pamatā.

Jaunas diagnostikas iespējas pacientiem ar akūtām vai hroniskām elpceļu saslimšanām (06.10.2011)

Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīcā (Rīgas Austrumu slimnīcā) šonedēļ tiks atklāts jauns bronhoskopiju kabinets. Šī ir vienīgā vieta Latvijā, kur pacienti ar akūtām vai hroniskām elpceļu saslimšanām nepieciešamās pārbaudes varēs veikt ambulatori.

BIOTĪRĪTAVA aicina uz sadarbību (29.09.2011)

Vēloties popularizēt Latvijas zinātnieku sasniegumus un vietējās preces un pakalpojumus, SIA „PKP – pētniecība, konsultacijas, pakalpojumi” ir izveidojusi jauna pakalpojuma projektu tekstilizstrādajumu mazgāšanai un apģērba (t.sk. arī ādas izstrādājumu) tīrīšanai ar Latvijā ražotiem biolīdzekļiem - tā saucamajiem neķīmiskajiem netīrumu atdalītājiem enzīmiem un probiotiķiem.

Deju un kustību terapija 7-10 gadus veciem bērniem kopā ar mātēm (13.09.2011)

Mēs, Ilze Paparinska un Dace Geidmane, Rīgas Stradiņa Universitātes Rehabilitācijas fakultātes Deju un kustību  terapijas maģistrantes aicinām  Jūs piedalīties pētījumā par  tēmu: „Dzīves kvalitātes paaugstināšana bērniem (7-10 g.) ar bronhiālo astmu un vecāku stresa mazināšana bērnu ar bronhiālo astmu mātēm pēc deju un kustību terapijas”.

Stradiņa slimnīcas fizioterapeiti 8.septembrī konsultēs bez maksas (06.09.2011)

Atzīmējot Pasaules Fizioterapijas dienu, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas centra ārsti un fizioterapeiti 8.septembrī no plkst.08.30-15.00 sniegs bezmaksas konsultācijas pieaugušajiem. Iepriekš pieteikšanās no 5.septembra centra reģistratūrā pa tālruni 67069791 (09.00-15.00).

Diskusija– pacienti izvēlas savu veselības ministru (02.09.2011)

Tuvojas 11. Saeimas ārkārtas vēlēšanas. Ārkārtas – tas nozīmē ļoti īsu laiku novērtēšanai, apdomāšanai, izvēlei. Katrs pats pielāgo politisko partiju programmas savām ļoti privātajām vajadzībām un lūkojas uz tiem jautājumiem, kas ir vissvarīgākie viņa ikdienas dzīvē. Veselības aprūpes nodrošinājums, pieejamība un izmaksas ir ārkārtīgi būtisks kritērijs izvēles „par” vai „pret” izdarīšanai.

Bērni ir nostiprinājuši veselību. (31.08.2011)

Ralfs (3g.), Katrīne (5 g.), Edvīns (10 g.), Kristiāna (2,5 g.), Edgars (4g.), Inese (6 g.), Emīls (6 g.), Arvils (5 g.), Edgars (4 g.), Mārtiņš (10 g.), Laura (11 g.), Oto (5 g.), Darja (4 g.) un viņu māmiņas saka lielu, lielu paldies visiem, kas deva iespēju noorganizēt vasaras rehabilitācijas nometni Baltezerā.


Šeit ievietotā informācija nekādā gadījumā nevar aizstīt profesionālu ārstu sniegtos padomus un ārstēšanu.