Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 513
Pavisam: 2823557

Astma un alerģija ir modernā laikmeta slimības. Rūpniecība, sadzīves ķīmija, sintētiskie materiāli, kosmētika, pārtika – tas viss radījis apstākļu kopumu, kas veicina astmas un alerģijas veidošanos. Aizvien vairāk pieaugušo cilvēku un bērnu saskaras ar šo veselības problēmu klātbūtni. 
Kā mazināt riskus? Kā diagnosticēt un ārstēt? Kā sadzīvot? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes varat meklēt Latvijas Astmas un alerģijas biedrības mājas lapā.

Laipni aicināti!Jaunumi

LAAB GADA KOPSAPULCE (23.03.2012)

2012. gada 31. martā  plkst. 11.00
Rīgā, Pērnavas ielā 54 (ieeja no sētas puses)

Par ģimenes ārsta mājas vizītēm gripas epidēmijas laikā. (21.03.2012)

Veselības ministrija atgādina, ka gripas epidēmijas laikā no valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksātas ģimenes ārstu mājas vizītes pie gripas slimniekiem.

„Norwex” pretērcīšu līdzeklim atlaides. (21.03.2012)

„Norwex” pretērcīšu līdzeklim (matraču tīrīšanas līdzeklim, 500 ml) līdz mēneša beigām atlaide.

Drīz sāksies bezmaksas nūjošanas nodarbības Grīziņkalna parkā. (13.03.2012)

Drīz sāksies bezmaksas nūjošanas nodarbības Grīziņkalna parkā. Tiks veikts pētījums „Nūjošanas ietekme uz elpošanas funkcijām cilvēkiem, kas slimo ar bronhiālo astmu”.

Kāpēc mēs slimojam un kā atveseļoties (06.03.2012)

Vai esat aizdomājušies, kādēļ mūs piemeklē slimības un citas veselības likstas? Parasti tiek minēta novājināta imunitāte, iedzimtība, piesārņota vide vai nepietiekams uzturs.

Šādi iemesli ietekmē mūsu saslimšanu, taču slimības cēlonis var būt meklējams daudz dziļāk, proti, mūsos pašos. To visu ir izpētījusi zinātne, kas savieno garu, dvēseli un fizisko ķermeni, un tā ir antropozofā medicīna.

Veic grozījumus darbnespējas lapu izsniegšanas kārtībā (29.02.2012)

Ministru kabinetā apstiprināti Veselības ministrijas izstrādātie grozījumi darbnespējas lapu izsniegšanas kārtībā, kas paredz dokumentācijā norādīt pacientam nozīmēto ārstēšanas režīmu.

Uzsākta aptauja par izmaiņām kompensējamo medikamentu saņemšanas kārtībā. (17.02.2012)

No 1. februāra ir stājušies spēkā MK 899. noteikumu labojumi, kas izmaina kompensējamo medikamentu saņemšanas kārtību (vairāk www.sustento.lv ). Tā kā pret šo noteikumu pieņemšanu bija visas nevalstiskās organizācijas - arī mediķu, Ministru Kabinets uzdeva Veselības ministrijai līdz jūnijam sagatavot ziņojumu par MK noteikumu ietekmi uz sistēmu.

Latvijas augi un to ietekme uz cilvēka organismu. (09.02.2012)

Līdz ar mūsdienu straujo un neveselīgo dzīvesveidu arvien nopietnāk tiek novājinata mūsu imunitāte. Tādēļ visā pasaulē ir tendence atgriezties pie dabiskā dzīvesveida. Latvijā ir bagāta ārstniecības augu daudzveidība, kas spēj palīdzēt dziedēt gandrīz visas veselības problēmas.

Uztura ieteikumi ikdienā un praktiski padomi pārtikas alerģijas gadījumā. (01.02.2012)

Ja jums ir alerģija (nepanesība) no kāda konkrēta produkta vai arī no vairākiem, un jums nepieciešams mainīt savus ēšanas paradumus, iespējams, ir grūti saprast, ar ko tos aizvietot, lai organisms tomēr saņemtu pilnvērtīgu uzturu.

Kampaņa „Jūties švaki? Ne vienmēr ir tik traki". (01.02.2012)

Kampaņas „Jūties švaki? Ne vienmēr ir tik traki" mērķis ir informēt iedzīvotājus par iespējām saņemt medicīnisko palīdzību un konsultācijas dažādu saslimšanu vai traumu gadījumos. Pēc statistikas datiem trešdaļai neatliekamās palīdzības izsaukumu, uz kuriem izbrauc mediķu brigādes, ir konsultatīvs raksturs, turklāt vislielākais izsaukumu skaits tiek saņemts tieši pilsētās, kurās ir pieejamas plašākas palīdzības saņemšanas iespējas.


Šeit ievietotā informācija nekādā gadījumā nevar aizstīt profesionālu ārstu sniegtos padomus un ārstēšanu.