Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 511
Pavisam: 3059326

Astma un alerģija ir modernā laikmeta slimības. Rūpniecība, sadzīves ķīmija, sintētiskie materiāli, kosmētika, pārtika – tas viss radījis apstākļu kopumu, kas veicina astmas un alerģijas veidošanos. Aizvien vairāk pieaugušo cilvēku un bērnu saskaras ar šo veselības problēmu klātbūtni. 
Kā mazināt riskus? Kā diagnosticēt un ārstēt? Kā sadzīvot? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes varat meklēt Latvijas Astmas un alerģijas biedrības mājas lapā.

Laipni aicināti!Jaunumi

Cilvēkiem ar invaliditāti izsniegs jauna parauga apliecības (16.04.2012)

No 1. septembra cilvēkiem ar invaliditāti plānots izsniegt jaunas, uzlabota parauga apliecības. Apliecību saņemšana būs ērtāka, jo tām nevajadzēs iepriekš iesniegt fotogrāfiju.

Tiek piedāvāta iespēja cilvēkiem ar invaliditāti tikai līdz š.g. 25. aprīlim (11.04.2012)

Tiek piedāvāta iespēja cilvēkiem ar invaliditāti tikai līdz š.g. 25. aprīlim iesaistīties ESF finansētā projektā "Invaliditātes noteikšanas sistēmas izmēģinājumprojekts, ieskaitot sistēmas darbības trūkumu identificēšanu un trūkumu novēršanas uzraudzību".
Projektu īsteno SIA "Projektu un kvalitātes vadība"  pēc Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas pasūtījuma.
No 2013. gada Latvijā notiks būtiskas izmaiņas invaliditātes noteikšanas kārtībā. Ir jau izstrādāta jauna sistēma un tagad notiek tās izmēģināšana.

Lūdz atsaukties jauniešus un pieaugušos vecumā no 18 līdz 35 gadiem, kuri slimo ar astmu. (03.04.2012)

Studēju Latvijas Universitātē, 3. kursā, psiholoģiju un šogad rakstu kursa darbu II, kur veselības psiholoģijas nozarē veicu pētījumu, ar mērķi noskaidrot, kāda ir apmierinātība ar dzīvi ar astmu hroniski slimiem cilvēkiem.

Pavasara alerģija (03.04.2012)

Iesnas, šķaudīšana, acu asarošana? Pavasara alerģija klāt! Ko darīt?
Aptuveni 15-20 % Latvijas iedzīvotāju cieš no pavasarim raksturīgās alerģijas. Neārstētas alerģiskās iesnas var veicināt astmas attīstību.

Medicīniskus padomus no Ģimenes ārstu konsultatīvā tālruņa mediķiem tagad var saņemt arī, izmantojot internetu! (28.03.2012)

Elektroniskai saziņai ar Ģimenes ārstu konsultatīvā tālruņa mediķiem Jūs varat izmantot:
E-pastu: medkonsultacija@gmail.com
Skype: medkonsultacija
MSN Messenger: medkonsultacija@hotmail.lv

LAAB GADA KOPSAPULCE (23.03.2012)

2012. gada 31. martā  plkst. 11.00
Rīgā, Pērnavas ielā 54 (ieeja no sētas puses)

Par ģimenes ārsta mājas vizītēm gripas epidēmijas laikā. (21.03.2012)

Veselības ministrija atgādina, ka gripas epidēmijas laikā no valsts budžeta līdzekļiem tiek apmaksātas ģimenes ārstu mājas vizītes pie gripas slimniekiem.

„Norwex” pretērcīšu līdzeklim atlaides. (21.03.2012)

„Norwex” pretērcīšu līdzeklim (matraču tīrīšanas līdzeklim, 500 ml) līdz mēneša beigām atlaide.

Drīz sāksies bezmaksas nūjošanas nodarbības Grīziņkalna parkā. (13.03.2012)

Drīz sāksies bezmaksas nūjošanas nodarbības Grīziņkalna parkā. Tiks veikts pētījums „Nūjošanas ietekme uz elpošanas funkcijām cilvēkiem, kas slimo ar bronhiālo astmu”.

Kāpēc mēs slimojam un kā atveseļoties (06.03.2012)

Vai esat aizdomājušies, kādēļ mūs piemeklē slimības un citas veselības likstas? Parasti tiek minēta novājināta imunitāte, iedzimtība, piesārņota vide vai nepietiekams uzturs.

Šādi iemesli ietekmē mūsu saslimšanu, taču slimības cēlonis var būt meklējams daudz dziļāk, proti, mūsos pašos. To visu ir izpētījusi zinātne, kas savieno garu, dvēseli un fizisko ķermeni, un tā ir antropozofā medicīna.


Šeit ievietotā informācija nekādā gadījumā nevar aizstīt profesionālu ārstu sniegtos padomus un ārstēšanu.