Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 455
Pavisam: 3059270

Astma un alerģija ir modernā laikmeta slimības. Rūpniecība, sadzīves ķīmija, sintētiskie materiāli, kosmētika, pārtika – tas viss radījis apstākļu kopumu, kas veicina astmas un alerģijas veidošanos. Aizvien vairāk pieaugušo cilvēku un bērnu saskaras ar šo veselības problēmu klātbūtni. 
Kā mazināt riskus? Kā diagnosticēt un ārstēt? Kā sadzīvot? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes varat meklēt Latvijas Astmas un alerģijas biedrības mājas lapā.

Laipni aicināti!Jaunumi

AS „SPODRĪBA” ekoloģiskajiem ECO SEAL FOR NATURE produktiem tiek piešķirts ES oficiālais marķējums „Ekopuķīte”. (21.03.2013)

AS „SPODRĪBA” ir pirmais ražotājs Latvijā, kas iesniedzis pieteikumu Vides pārraudzības valsts birojam par Eiropas Savienības oficiālā ekomarķējuma piešķiršanu jaunajai produktu līnijai ECO SAEL FOR NATURE, ar kuru klajā uzņēmums nāca 2012.gada septembrī.

Aicinām uz Astmas un alerģijas biedrības GADA KOPSAPULCI (07.03.2013)

Aicinām uz Astmas un alerģijas biedrības GADA KOPSAPULCI šā gada 16. martā plkst. 11.00 Rīgā, Pērnavas ielā 54. Reģistrācija no plkst. 10.30.

PĀRVALKI PRET PUTEKĻU ĒRCĒM (14.02.2013)

Arvien vairāk bērnu un pieaugušo cieš no alerģiju izraisītām sekām un slimo ar astmu. Vieni no biežākiem astmas un alerģijas izraisītāji ir putekļu ērces.

Dabīgie mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi Bio-D (11.02.2013)

Bio-D ir neatkarīgs, ētiski motivēts ģimenes uzņēmums Lielbritānijā, kas specializējas hipoalerģisku un videi draudzīgu mazgāšanas līdzekļu ražošanā.

Nav tālu pavasaris. Laiks sākt domāt par krāsošanu (05.02.2013)

LAAB iesaka veselībai nekaitīgas un videi draudzīgas lineļļas pernicas krāsas, beices un vaskus iekšdarbiem un āra darbiem.

Tiks noteikti stingrāki smēķēšanas ierobežojumi (31.01.2013)

Valdība atbalstījusi ieceri noteikt stingrākus smēķēšanas ierobežojumus – aizliegt smēķēt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju balkonos,

Bērnu invalīdu vecāki varēs vieglāk pieteikties pensijai ar atvieglotiem noteikumiem (24.01.2013)

Plānots, ka vecāki, kuri ir kopuši bērnu ar invaliditāti, varēs saņemt Veselības un darbspēju ārstu valsts komisijas (VDEĀVK) atzinumu par bērna veselības stāvokļa iespējamu atbilstību invaliditātei.

Pētījums liecina, ka ātrās uzkodas bērniem un pusaudžiem var palielināt astmas un alerģijas risku (16.01.2013)

Bērniem, kas ikdienā pārtiek no ātrajām uzkodām, ir daudz lielākas iespējas saslimt ar smagu astmu vai iemantot alerģijas nekā tiem viņu vienaudžiem, kuri uzturā biežāk lieto augļus, liecina plašs starptautisks pētījums, kas aptver gandrīz pusmiljonu pusaudžu trīspadsmit četrpadsmit gadu vecumā un bērnu sešu septiņu gadu vecumā.

Pacientu aptauja par telemedicīnu (15.01.2013)

Rīgas 80. vidusskolas 12. klases skolēni raksta zinātniski pētniecisko darbu par telemedicīnu.

Alerģiskās iesnas (rinīts) (12.01.2013)

Saslimstība ar alerģisko rinītu pasaulē joprojām pieaug. Vidēji astoņi no desmit pacientiem ar alerģisko rinītu saslimst līdz 25 gadu vecumam. Ievērojama loma ir iedzimtībai.


Šeit ievietotā informācija nekādā gadījumā nevar aizstīt profesionālu ārstu sniegtos padomus un ārstēšanu.