Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 231
Pavisam: 3085825

Astma un alerģija ir modernā laikmeta slimības. Rūpniecība, sadzīves ķīmija, sintētiskie materiāli, kosmētika, pārtika – tas viss radījis apstākļu kopumu, kas veicina astmas un alerģijas veidošanos. Aizvien vairāk pieaugušo cilvēku un bērnu saskaras ar šo veselības problēmu klātbūtni. 
Kā mazināt riskus? Kā diagnosticēt un ārstēt? Kā sadzīvot? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes varat meklēt Latvijas Astmas un alerģijas biedrības mājas lapā.

Laipni aicināti!Jaunumi

Aicinām piedalīties aptaujā par veselības aprūpes pieejamību (22.04.2014)

Aptaujas anketu varat atrast SUSTENTO  mājas lapā www.sustento.lv un aizpildīt to elektroniski.

Ārsti atgādina par nepieciešamību reizi gadā veikt kompleksu veselības pārbaudi (08.04.2014)

Pēc Latvijas Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) datiem, tikai aptuveni 56% no Latvijas iedzīvotājiem savu veselības stāvokli vērtē, kā labu vai diezgan labu.

Aicinām uz Astmas un alerģijas biedrības biedru GADA KOPSAPULCI (18.03.2014)

Aicinām uz Astmas un alerģijas biedrības biedru GADA KOPSAPULCI,

EFA (Eiropas Alerģijas un elpceļu slimību pacientu apvienības federācijas) Baltijas reģionālā tikšanās (11.03.2014)

15.februārī EFA organizēja reģionālo tikšanos ar pacientu biedrībām, kuras pārstāv astmas, alerģijas un HOPS slimniekus Latvijā un Lietuvā. Tikšanās notika Lietuvas galvaspilsētā – Viļņā.

Bronhiālās astmas diena Rēzeknē 15. martā (07.03.2014)

Aicinām apmeklēt Veselības dienu, kas notiks 2014. gada 15. martā (sestdien), Rēzeknē

Veselības nedēļa Rīgā (02.03.2014)

Lai sekmētu interesi par veselīgu dzīvesveidu un pilnveidotu zināšanas par veselības saglabāšanu un uzlabošanu, SIA "Inovatīvo biomedicīnas tehnoloģiju institūts" no 1.līdz 8.martam Rīgā  rīkoVeselības nedēļu.

Jums ne vienmēr ir jāatsakās no sava kaķīša vai sunīša tikai tāpēc, ka jums ir alerģija pret viņu (24.02.2014)

Latvijā tagad ir pieejams risinājums – viegli lietojami produkti ar dabīgām sastāvdaļām, lai samazinātu alergēnu izdalīšanos jau to rašanās vietā – no mīkstajām mēbelēm, gultas veļā, apģērbā, gaisā, un, protams, – no jūsu mīļdzīvnieka.

Sia Linum Color ir sācis ražot 2 jaunus produktus koksnes apstrādei - dabīgo lineļļas pernicu grīdas eļļošanai un gaišo pernicu (11.02.2014)

Koka grīdu eļļošana ir tradicionāls apstrādes veids iekšdarbos. Ārdarbos - iepriekš ar lineļļas pernicas beici ietonētu terases dēļu nobeigumapstrādē. Eļļai, dziļi iesūcoties kokā, tiek palielināta virsmas nodilumizturība, kā arī tiek izcelta koka struktūra.

Kā lai cīnās ar nepatīkamo saaukstēšanās pavadoni – klepu? (10.02.2014)

Saaukstēšanās gadījumā klepus kā simptoms ir uzskatāms par normu. Bērni, kas tikko sākuši iet bērnudārzā, var slimot bieži.


Šeit ievietotā informācija nekādā gadījumā nevar aizstīt profesionālu ārstu sniegtos padomus un ārstēšanu.