Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 486
Pavisam: 2823530

Astma un alerģija ir modernā laikmeta slimības. Rūpniecība, sadzīves ķīmija, sintētiskie materiāli, kosmētika, pārtika – tas viss radījis apstākļu kopumu, kas veicina astmas un alerģijas veidošanos. Aizvien vairāk pieaugušo cilvēku un bērnu saskaras ar šo veselības problēmu klātbūtni. 
Kā mazināt riskus? Kā diagnosticēt un ārstēt? Kā sadzīvot? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes varat meklēt Latvijas Astmas un alerģijas biedrības mājas lapā.

Laipni aicināti!Jaunumi

Uzņēmums SIA „Kvadro” 2013.gada nogalē ir nācis klajā ar jaunu ekoloģisku tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļu sēriju. (29.04.2014)

   Jau vairāk nekā 20 gadus ražotājs SIA „Kvadro” ir pazīstams kā viens no lielākajiem un pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem Latvijas tirgū ar plašu sadzīves, autoķīmijas un kosmētikas piedāvāto produktu sortimentu un ir vienīgais aerosolu produktu ražotājs Latvijā.

Veselības inspekcija aicina pacientus zināt savas tiesības sadarbībai ar ārstu (25.04.2014)

   Atzīmējot Eiropas Pacientu tiesību dienu, Veselības inspekcija aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju atcerēties par savām tiesībām sadarbībā ar ārstu.

Veselības ministrija valdībā iesniedz papildus finansējuma pieprasījumu slimnīcām un pacienta iemaksu mazināšanai (23.04.2014)

   Veselības ministrija ir sagatavojusi pieprasījumu valdībai par papildu finansējuma piešķiršanu 13 776 034 eiro apmērā no valsts budžeta programmas „Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem”.

Aicinām piedalīties aptaujā par veselības aprūpes pieejamību (22.04.2014)

Aptaujas anketu varat atrast SUSTENTO  mājas lapā www.sustento.lv un aizpildīt to elektroniski.

Ārsti atgādina par nepieciešamību reizi gadā veikt kompleksu veselības pārbaudi (08.04.2014)

Pēc Latvijas Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) datiem, tikai aptuveni 56% no Latvijas iedzīvotājiem savu veselības stāvokli vērtē, kā labu vai diezgan labu.

Aicinām uz Astmas un alerģijas biedrības biedru GADA KOPSAPULCI (18.03.2014)

Aicinām uz Astmas un alerģijas biedrības biedru GADA KOPSAPULCI,

EFA (Eiropas Alerģijas un elpceļu slimību pacientu apvienības federācijas) Baltijas reģionālā tikšanās (11.03.2014)

15.februārī EFA organizēja reģionālo tikšanos ar pacientu biedrībām, kuras pārstāv astmas, alerģijas un HOPS slimniekus Latvijā un Lietuvā. Tikšanās notika Lietuvas galvaspilsētā – Viļņā.

Bronhiālās astmas diena Rēzeknē 15. martā (07.03.2014)

Aicinām apmeklēt Veselības dienu, kas notiks 2014. gada 15. martā (sestdien), Rēzeknē

Veselības nedēļa Rīgā (02.03.2014)

Lai sekmētu interesi par veselīgu dzīvesveidu un pilnveidotu zināšanas par veselības saglabāšanu un uzlabošanu, SIA "Inovatīvo biomedicīnas tehnoloģiju institūts" no 1.līdz 8.martam Rīgā  rīkoVeselības nedēļu.

Jums ne vienmēr ir jāatsakās no sava kaķīša vai sunīša tikai tāpēc, ka jums ir alerģija pret viņu (24.02.2014)

Latvijā tagad ir pieejams risinājums – viegli lietojami produkti ar dabīgām sastāvdaļām, lai samazinātu alergēnu izdalīšanos jau to rašanās vietā – no mīkstajām mēbelēm, gultas veļā, apģērbā, gaisā, un, protams, – no jūsu mīļdzīvnieka.


Šeit ievietotā informācija nekādā gadījumā nevar aizstīt profesionālu ārstu sniegtos padomus un ārstēšanu.