Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 38
Pavisam: 2934502

Astma un alerģija ir modernā laikmeta slimības. Rūpniecība, sadzīves ķīmija, sintētiskie materiāli, kosmētika, pārtika – tas viss radījis apstākļu kopumu, kas veicina astmas un alerģijas veidošanos. Aizvien vairāk pieaugušo cilvēku un bērnu saskaras ar šo veselības problēmu klātbūtni. 
Kā mazināt riskus? Kā diagnosticēt un ārstēt? Kā sadzīvot? Tie ir jautājumi, uz kuriem atbildes varat meklēt Latvijas Astmas un alerģijas biedrības mājas lapā.

Laipni aicināti!Jaunumi

Apstiprināti grozījumi recepšu izrakstīšanas kārtībā (07.01.2016)

5.janvārī Ministru kabineta sēdē tika apstiprināti Veselības ministrijas sagatavotie grozījumi Ministru kabineta noteikumos par recepšu veidlapu izgatavošanas un uzglabāšanas, kā arī izrakstīšanas un uzglabāšanas kārtību.

Plāno stingrākas prasības smēķēšanas ierobežošanai (14.12.2015)

Ministru kabineta sēdē apstiprināts Veselības ministrijas izstrādātais likumprojekts ,,Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču  un to šķidrumu aprites likums”.

Iespēja iegādāties TRI-BIO ekoloģiskos mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus ar 30% atlaidi. (21.11.2015)

Laika posmā no 23.11.2015. līdz 7.12.2015. interneta veikalā www.nuko.lv  Astmas biedrības biedri, kā arī citi interesenti varēs iegādāties TRI-BIO preces

Stradiņa slimnīcā ievieš pacientu identifikācijas aproces (05.11.2015)

Sākot ar šī gada 2. novembri, iestājoties slimnīcā plānveida kārtā vai nokļūstot Neatliekamās medicīnas centrā, visi pacienti saņem identifikācijas aproces. Identifikācijas aproces mērķis ir paaugstināt pacienta drošu un kvalitatīvu ārstēšanu un aprūpi slimnīcā.

Alerģija un putekļi - Kā cīnīties ar putekļu ērcītes izdalītajiem toksīniem, kas rada alerģiju. (24.10.2015)

Kad cilvēks uzzin par putekļu ērcītes esamību, pirmā vēlēšanās, kas viņam rodas, ir veikt mājas uzkopšanu, un, noteikti vēlams, mitro, izmazgāt drēbes un izvēdinat telpas.

Ilgstoša skābekļa terapija (23.09.2015)

Iespēja mājas apstākļos regulāri un praktiski gandrīz nepārtraukti ieelpot skābekli (O2).

Belēvičs: Smēķēšana bērna klātbūtnē ir noziegums (12.09.2015)

Atklājot sociālo kampaņu pret pasīvo smēķēšanu "Izvairies no smēķētāja", veselības ministrs Guntis Belēvičs uzsvēra - smēķējot bērna klātbūtnē, mēs neapzināti pakļaujam viņu dažādu slimību riskam nākotnē.

Radīta jauna metode putekļu koncentrācijas noteikšanai darbavietā (02.09.2015)

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Darba drošības un vides veselības institūta (DDVVI) pētnieki radījuši jaunu metodi putekļu koncentrācijas un to radītās ietekmes noteikšanai darbavietā.

Apstiprina izmaiņas zāļu cenu veidošanas noteikumos (31.08.2015)

25. augustā Ministru kabineta sēdē tika apstiprināti grozījumi Ministru kabineta noteikumos, kas nosaka zāļu cenu veidošanas principus.


Šeit ievietotā informācija nekādā gadījumā nevar aizstīt profesionālu ārstu sniegtos padomus un ārstēšanu.