Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 11
Pavisam: 2934478

Norwex matraču tīrītājs pret putekļu ērcītēm.

Matraču tīrīšanas līdzeklis satur mikroorganismus, kas attīra un likvidē organiskās vielas no matračiem, dīvāniem, spilveniem, aizkariem un citiem mīkstiem izstrādājumiem, kur sakrājas putekļi un mikrobi.

   • Iznīcina putekļu ērcītes
   • Novērš nepatīkamas smakas
   • Tīra tur, kur nedarbojas citi tīrīšanas līdzekļi
   • Iedarbojas nekavējoties
   • Neatstāj traipus
   • Dziļi attīra

Norwex matraču tīrīšanas līdzeklis palīdz samazināt astmas problēmas, ādas ekzēmas, bronhītu, niezi, „sarkano acu” sindromu un „aizliktu” degunu. Uzlabo miegu, palīdz novērst krākšanu un sniedz iespēju pamosties no rīta svaigam un mundram. Tas ir efektīvs veids, kā attīrīt matračus, neskatoties uz to vecumu, stilu vai veidu.

Sastāvā ir dzīvi mikroorganismi (labās baktērijas), kurus mēs izsmidzinām kā barību putekļu ērcītēm. Apēdot šos mikroorganismus, putekļu ērcītes vairs nespēj uzņemt citas barības vielas un 2 stundu laikā iet bojā dabīgā veidā. 

Lietot ik pēc 6 mēnešiem, lai iegūtu labāku rezultātu, bet ik pēc 4 mēnešiem, ja esat alerģisks vai astmatiķis. Izpūst 5 – 6 pūtienus uz 1m2. Pēc 2 stundām izsūkt ar putekļu sūcēju izsmidzinātās virsmas un izvēdināt telpas. Pēc 4 stundām var gulēt gultā.

Uzglabāt temperatūrā virs + 1°C un sargāt no tiešu saules staru iedarbības.

Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.

Atzīmējiet kalendārā ikreiz, kad esat lietojuši šo līdzekli.

Pirms lietošanas sakratīt!

Sastāvs: Aqua, Alcohol, Zinc Ricinoleate, Sodium Iminodisuccinate, Cocamidopropyl Betaine, Citric Acid, Menthol, Micro Organisms, Propylene Glycol, Polydimethysiloxane Emulsion. 

 350 ml
Cena 19,99 eiro

Sīkāka informācija un iegāde:
Norwex  konsultante – Indra Kūrēna,
tel.25473511;
e – pasts: indra.11@inbox.lv