Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 223
Pavisam: 2983443

Preces bērniem

Lovela Baby šķidrais mazgāšanas līdzeklis krāsainam apģērbam

 Lovela Baby šķidrais mazgāšanas līdzeklis krāsainam apģērbam ir hipoalerģisks, dermatoloģiski un klīniski pārbaudīts. Tas ir drošs mazuļa ādai jau no pirmās dzīves dienas. Lieliski piemērots mazuļu autiņu un apģērba mazgāšanai, kā arī visas ģimenes drēbju kopšanai

Lovela Baby šķidrais mazgāšanas līdzeklis baltam apģērbam

 Lovela Baby šķidrais mazgāšanas līdzeklis baltam apģērbam ir hipoalerģisks, dermatoloģiski un klīniski pārbaudīts. Tas ir drošs mazuļa ādai jau no pirmās dzīves dienas. Lieliski piemērots mazuļu autiņu un apģērba mazgāšanai, kā arī visas ģimenes drēbju kopšanai.

Lovela Baby veļas pulveris krāsainam apģērbam

 Lovela Baby pulveris krāsainam apģērbam ir hipoalerģisks, dermatoloģiski un klīniski pārbaudīts. Tas ir drošs mazuļa ādai jau no pirmās dzīves dienas. Lieliski piemērots mazuļu autiņu un apģērba mazgāšanai, kā arī visas ģimenes drēbju kopšanai.

Lovela Baby veļas pulveris baltam apģērbam

 Lovela Baby pulveris baltam apģērbam ir hipoalerģisks, dermatoloģiski un klīniski pārbaudīts. Tas ir drošs mazuļa ādai jau no pirmās dzīves dienas. Lieliski piemērots mazuļu autiņu un apģērba mazgāšanai, kā arī visas ģimenes drēbju kopšanai.

Lovela Baby kapsulas krāsainam un baltam apģērbam

 Lovela Baby kapsulas krāsainam un baltam apģērbam ir hipoalerģiskas, dermatoloģiski un klīniski pārbaudītas. Tās ir drošas mazuļa ādai jau no pirmās dzīves dienas. Lieliski piemērotas mazuļu autiņu un apģērba mazgāšanai, kā arī visas ģimenes drēbju kopšanai.

Lovela Baby veļas mīkstinātājs zīdaiņu apģērbam

 Lovela Baby veļas mīkstinātājs ir hipoalerģisks, dermatoloģiski un klīniski pārbaudīts. Tas ir drošs mazuļa ādai jau no pirmās dzīves dienas. Lieliski piemērotas mazuļu autiņu un apģērba skalošanai.

Dabīga ECO zobu pasta, bērniem 0-6

   Balstīta uz dabīgu augu un minerālu sastāvdaļām.

“Neutral” mitrās salvetes

 “Neutral” produkti zīdaiņiem un bērniem ir izgatavoti no rūpīgi atlasītām sastāvdaļām

Logona Baby - dabīga kosmētika mazuļiem

 Zīdaiņa āda ir piecas reizes plānāka kā pieaugušajiem, un līdz 4 gadu vecumam tā tikai mācās veidot pati savu dabisko aizsardzību – pH līmeni, tauku un raga slānīti. Tādēļ mazuļi ir ļoti jūtīgi un viņu ādai vajadzīga īpaša kopšana.

Welleda bērnam

 Mazulis gūst prieka pilnu pieredzi caur ādu: nomierinošu masāžu, siltu vannu, drēbītes, kas elpo un kopšanas līdzekļus, kas speciāli radīti, lai pabarotu, pasargātu un rūpētos par ādu.

R.O.C.S Baby – gudra zobu pasta mazuļiem

 Lai zobu emalja nobriestot veidotos stipra un izturīga, līdz ar pirmā zobiņa parādīšanos bērnam jāparādās arī viņa pirmajai zobu birstītei un pastai – īpašai un bērnam piemērotai.
R.O.C.S. Baby Linder ir zinātnieku un pieredzējušu zobārstu izstrādāta, pēc mūsdienīgākajām Šveices tehnoloģijām ražota zobu pasta mazuļiem līdz 3 gadu vecumam.