Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 456
Pavisam: 3059271

Sāls pīpes

Izmēģiniet sāls terapiju

Mūsdienās smēķēšana, piesārņotais gaiss un mikroklimats telpās, kā arī  sadzīvē lietotie ķīmiskās tīrīšanas līdzekļi un dažādi parazīti, aizvien vairāk izraisa tādas hroniskas saslimšanas kā astmu, hronisku obstruktīvu plaušu saslimšanu, dažāda veida alerģijas un apgrūtina elpošanu.

Tradicionālā medicīna nespēj pilnībā izārstēt šīs slimības, savukārt, medikamentiem nereti ir nopietnas blakusparādības, kas nelabvēlīgi ietekmē organismu. Turpretī Austrumos jau gadu tūkstošiem tautas medicīnā un ikdienas higiēnā sāls izmantota, lai ar šo dabisko līdzekli attīrītu un uzturētu veselus elpceļus.

Rūpējoties par elpceļu veselību šodien, izmēģiniet sāls pīpi. Sāls pīpes lietošana atvieglo elpošanu, attīra elpošanas sistēmu no putekļiem un kaitīgajiem ieelpoto izplūdes gāzu nosēdumiem elpceļos, tādējādi veicina atveseļošanos dabīgā veidā. Sāls pīpes lietošana ļauj vieglāk atslābināt saspringtos muskuļus, līdz ar to nakts miegs kļūst mierīgāks, jo organismā piekļūst lielāks skābekļa daudzums. Samazinot psihiskās atkarības simptomus, sāls pīpe palīdz atmest smēķēšanu, turklāt, tā nepārtraukti mitrina degunu un rīkli sausā un kondicionētā vidē.

Sāls inhalatora konstrukcija ļauj mikroskopiskām sāls daļiņām inhalācijas laikā iekļūt elpošanas ceļos. Šādas sāls inhalācijas ir līdzvērtīgas tām, ko var saņemt, uzturoties sāls raktuvēs. Mitrais gaiss, ko ieelpo caur sāls pīpi, plūstot caur keramisko filtru un saskaroties ar sāls kristāliem, izmaina bronhiālā sekrēta īpašības, šķīdina to un atvieglo krēpu atklepošanu. Samazinās iekaisums, atjaunojot fizioloģisko elpošanas ceļu gļotādu struktūru, kas normalizē elpošanu. Rezultātā organisms nebūs noguris no nepārtrauktās klepošanas, šķaudīšanas un iesnām. Ir nepieciešamas uzsvērt, ka sāls pīpes lietošana spēj efektīvi samazināt astmas un alerģijas simptomus.

Kā sāls pīpe var palīdzēt?

• Tā nodrošina vieglu un dziļu elpošanu
• Attīra elpceļus
• Palīdz atmest smēķēšanu
• Atbrīvo plaušas no kaitīgiem nosēdumiem
• Novērš/nomierina klepu, ko izraisa smēķēšana
• Novērš smakšanu nakts laikā
• Nomierina un atbrīvo elpceļus
• Novērš/nomierina astmas un bronhīta izraisītos simptomus
• Palīdz elpošanas ceļu un elpceļu gļotādas iekaisuma gadījumā

Nav iespējams novērst apkārtējās vides kaitīgo ietekmi uz organismu, taču var mērķtiecīgi rūpēties par elpošanas ceļu attīrīšanu un veselību. Šim nolūkam lieliski der sāls pīpe.

BNM+ Sāls pīpe iegādājama:
http://www.top-shop.lv/skaistums_veselibai/visas_preces_veselibai/dazadas_preces_veselibai/sals_pipe.html?csu=health&cex=1547517&med=pr&src=lv_topical_health_pr_br_ts&referrer=ts_pr_1547517&utm_source=ts_ext&utm_medium=PR_class&utm_campaign=lv_topical_health_pr_br_ts_1547517&utm_content=Salt_Pipe_PR_article_1547517