Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 227
Pavisam: 2983447

Atvērta jauna mājas lapa - www.veselibaspolitika.lv

Lapas veidotāji ir onkoloģisko pacientu atbalsta biedrība "Dzīvības koks" . Tās mērķis ir informēt sabiedrību un to pārstāvošās nevalstiskās organizācijas par iespējām piedalīties veselības politikas veidošanā gan vietējā, gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī. Šī mājas lapa ir izveidota Eiropas Sociālā fonda projekta "NVO ekspertīze veselības rīcībpolitikas izstrādē" ietvaros.

"Latvijas sabiedrībai un to pārstāvošajām nevalstiskajām organizācijām ir profesionāli un kvalitatīvi jālīdzdarbojas un jāaizstāv savas intereses veselības politikas veidošanā. "Dzīvības koks" pauž pārliecību, ka kvalitatīva veselības aprūpe, tai skaitā onkoloģiskā aprūpe, būs iespējama tikai tad, ja pilsoniskā sabiedrība iesaistīsies politikas veidošanā, jaunu, pieredzē un sabiedrības vajadzībām balstītu iniciatīvu izstrādē un ieviešanā. Bet, lai tas notiktu, ir nepieciešamas spēcīgas zināšanas un izpratne par veselības aprūpi Latvijā, par likumdošanu un par iespējām kā aizstāvēt savas intereses. Tāpēc arī ir izveidota mājas lapa www.veselibaspolitika.lv kā arī tiek organizētas citas aktivitātes, lai mēs kopīgi iesaistītos veselības politikas veidošanā un padarītu pacientu balsi daudz skaļāku kāda tā ir šobrīd," uzskata Gunita Berķe, "Dzīvības koks" valdes priekšsēdētāja.

Šī mājas lapa ir lielisks palīgrīks, lai izprastu pašreizējo likumdošanu un veselības politikas plānošanu. Apmeklējot mājas lapu, ikviens varēs iepazīties ar pašreizējo veselības aprūpes sistēmu Latvijā un Eiropā, jaunākajiem likumprojektiem, iegūt zināšanas par interešu aizstāvību, kā arī citu, ikvienam pacientam noderīgu, informāciju.