Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 494
Pavisam: 3059309

Tiek piedāvāta iespēja cilvēkiem ar invaliditāti tikai līdz š.g. 25. aprīlim

Projekta uzdevums ir apzināt jaunās sistēmas trūkumus gan no Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas klientu un iestādes darbinieku viedokļa, gan no ārstu puses.              
Ja Jums tuvākajā laikā ir no jauna jānosaka invaliditātes grupa, piedalieties projektā un Jūs iegūsiet:
• iespēju bez maksas apmeklēt ģimenes ārstu un, atbilstoši Jūsu veselības stāvoklim, ģimenes ārsta noteiktos projektā iesaistītos ārstus/seciālistus - fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārstu, klīnisko psihologu un okulistu (pie okulista norīko tikai personas ar redzes traucējumiem);
• sociālā darbinieka konsultāciju, kas Jūsu dzīvesvietā vērtēs Jūsu spējas veikt ikdienas aktivitātes;
• iespēju paust viedokli par projekta ietvaros veikto Jūsu ikdienas aktivitāšu veikšanas spēju novērtēšanu un priekšlikumus jaunās sistēmas uzlabošanai atbilstoši Jūsu kā klienta interesēm.
• Papildus bonusā – dāvanu karte 10 Latu vērtībā, kādā no Latvijas lielveikaliem - MAXIMA, RIMI, Galactico, IKI, ELVI, AIBE.

Projekta ietvaros ģimenes ārsta sagatavotā medicīniskā dokumentācija tiks nosūtīta uz Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisiju. Komisija vērtēs ārstu sagatavoto dokumentu kvalitāti un nodrošinās to tālāku uzglabāšanu likumā noteiktajā kārtībā (projekta ietvaros lēmums par invaliditātes statusu un tā maiņu netiek pieņemts).
 
Lai piedalītos projektā, Jums ir nepieciešama arī Jūsu ģimenes ārsta piekrišana dalībai projektā.
Ārsts par darbu projektā saņem atalgojumu.  Gan ar ārstu, gan Jums tiks slēgts līgums, kas Jums garantē iepriekš minētos ieguvumus.  

Sīkāku informāciju varat iegūt, zvanot Guntai Ančai pa tālruni 29411488.

Aicinām iespēju izmantot un ne vēlāk kā  līdz š.g. 25.aprīlim sazināties ar Jūsu ģimenes ārstu, informēt to par projektu un aicināt piedalīties. Jūsu un ģimenes ārsta dalību projektā jāpiesaka gimenes ārstam, sazinoties tuvāko projekta koordinatoru:

- koordinators Rīgā - Solvita Rudoviča, t.29177964, e-pasts:zolviitis@inbox.lv;
- koordinators Valmierā – Diāna Indzere, t. 29334902 , e- pasts :diana.indzere@sigulda.lv;
- koordinators Liepājā - Baiba Akmentiņa – Čerņecova, t. 29449779    e-pasts :akmentina.baiba@inbox.lv.