Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 308
Pavisam: 2871011

Kāpēc mēs slimojam un kā atveseļoties

VAKARS AR ĀRSTI - ANTROPOZOFI MĀRU MEIJERI

Vai esat aizdomājušies, kādēļ mūs piemeklē slimības un citas veselības likstas? Parasti tiek minēta novājināta imunitāte, iedzimtība, piesārņota vide vai nepietiekams uzturs.

Šādi iemesli ietekmē mūsu saslimšanu, taču slimības cēlonis var būt meklējams daudz dziļāk, proti, mūsos pašos. To visu ir izpētījusi zinātne, kas savieno garu, dvēseli un fizisko ķermeni, un tā ir antropozofā medicīna.

Biedrība ”Veselīgas pārmaiņas” aicina jūs  uz tikšanos ar ārsti – antropozofi Māru Meijeri, kas pabeigusi medicīnisko fakultāti un strādājusi par ārsti 40 gadus. Viņa sāka interesēties par antropozofo medicīnu un apgūst to jau vairāk nekā 15 gadus. Jau 9 gadus viņa uzstājas kā antropozofijas medicīnas lektore. 

Antropozofijas medicīna ir zinātne, kuras pamatā ir atziņa, ka ikviena slimība nāk no garīgās pasaules, lai mēs kļūtu cilvēcīgāki un jūtīgāki pret sevi un citiem. Tādēļ slimība vai kāda veselības liksta, kas nāk mūsu ceļā, ir domāta mūsu izaugsmei un attīstībai.


NORISES LAIKS: 2012.gada 21.martā, plkst. 18:30. Reģistrēšanās no 18:00.

VIETA: Rīgā, Rūpniecības ielā 19-2, pirmajā stāvā.

DALĪBAS MAKSA:  7 Ls (cenā iekļauta kafija/tēja un uzkodas)

PIETEIKŠANĀS: lūdzu pieteikties līdz 19.martam, reģistrējoties mājas lapā www.vepa.lv vai zvanot pa tālruni: 2999 2966, vai  rakstot uz e-pasta adresi info@vepa.lv