Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 232
Pavisam: 2983452

Pacientu konference „Jauna sadarbība, jaunas iespējas”.

Pirmā konference notika 2006. gadā, kuru kopīgi organizēja Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija SUSTENTO un farmācijas kompāniju apvienība AFFA. Tad arī pirmo reizi tika noslēgts sadarbības memorands, kura mērķis bija noteikt pacientu organizāciju un farmaceitisko firmu sadarbības noteikumus, lai abas puses justos drošas, aizsargātas un tajā pat laikā gatavas uz atklātu sadarbību, kas ir izdevīga viesiem. Jau pēc gada memorandam pievienojās arī trešā puse – Veselības ministrija, kas būtiski ietekmēja un uzlaboja visu triju pušu sadarbību.
Pacientu konference ir kļuvusi par labu tradīciju, kas katru gadu ļauj aicināt kopā pacientu pārstāvjus, Veselības ministrijas un farmācijas firmu pārstāvjus, lai runātu par visiem svarīgajiem jautājumiem pagātnē un nākotnē.

1. daļā dzirdēsim informāciju no Veselības ministrijas, Starptautisko Inovatīvo farmaceitisko firmu asociācijas un Nacionālā veselības dienesta;
2. daļā runāsim par to, kā mūsu organizāciju balsis padarīt dzirdamākas. 
            
Diskusiju vadīs Ausma Pastore.

Aicinām pieteikties LAAB biedrus, rakstot uz e-pastu: astmaalergija@inbox.lv

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, tad lūdzam pieteikties pēc iespējas ātrāk.
Būsim pateicīgi, ja Jūs radīsit iespēju, piedalīties konferencē, gan aktīvi uzdodot jautājumus atbildīgajām amatpersonām, gan piedaloties 2. daļas seminārā, kurā lemsim, kā apvienot visu organizāciju intereses.

Pēdējā pieteikšanās diena - 8.12. 2011.