Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 295
Pavisam: 2870998

Patentēta simulētās Augstkalnes Tehnoloģija

    Jau kopš vairākām desmitgadēm ārsti un epidemiologi ir atzinuši faktu, ka starp augstkalnu iedzīvotājiem ir samazināta daudzu hronisku slimību izplatība. Lielākā daļa no pasaules ilgdzīvotājiem dzīvo kalnos, kas ir augstāki par 3050 m. Šī attiecība starp augstumu un veselību nav sakritība, un pētnieki ir sākuši atklāt zinātniskās sakarības, kas ir šī noslēpuma pamatā. 
 
   Zinātnieki uzskata, ka hronisku bronhu iekaisumu astmas pacientiem izraisa hiperventilācija un pārāk zemi asins CO2 līmeņi. Līdz ar to atslēga veiksmīgai ārstēšanai ir hiperventilācijas samazināšana un uzlabota skābekļa izmantošana. Hipoksiskās terapijas izmantošana bronhiālās astmas ārstēšanai Krievijā ir pētīta jau daudzus gadus, un pēdējos gados šī ideja ir ienākusi arī Rietumos. Pētījumi ir parādījuši, ka piemērota IHT programma var veiksmīgi samazināt astmas simptomus un smagu astmatisku epizožu rašanos. Uzlabojot mitohondriālo (un līdz ar to arī šūnu) toleranci oksidatīvajam stresam ar paaugstinātu anti-oksidatīvo enzīmu līmeni, hipoksiskā terapija var atvieglot astmatisko stresu, kas galvenokārt ir rezultāts pasliktinātai anti-oksidatīvajai aizsardzībai. Turklāt uzlabojot sirds un asinsvadu/elpvadu stāvokli, hipoksiskā terapija ļauj samazināt hiperventilāciju un hipokapniju (zems CO2 līmenis asinīs). Līdz ar to tiek uzturēts vēlamais CO2 un O2 līdzsvars asinīs un astmatisko epizožu un hronisko bronhu iekaisumu smagums tiek samazināts.
    Šī papildu ārstēšanas metode astmai dod ievērojamus ieguvumus salīdzinājumā   ar parasto sistemātisko ārstēšanu. Pacienti var izvairīties no negatīvajiem kortisteroīdu  blakusefektiem, piem., palielināta asinsspiediena, osteoporozes un svara pieauguma. Turklāt, izvairoties no astmatiskām epizodēm, pacienti var samazināt hroniskas plaušu traumas. Izmantojot piemērotu IHT programmu, bronhiālās astmas pacienti var sagaidīt šādus ieguvumus:

·         astmatisko epizožu un hronisku bronhu iekaisumu samazināšanās
·         pozitīvi ietekmēts imunoloģiskais stāvoklis
·         uzlabota enzīmātiskā anti-oksidatīvā aizsardzība
·         uzlabota forsētā vitālā kapacitāte
·         uzlabots forsētās izelpošanas ātrums (FVC)

                                    Trīs veidi, kā pielieto Hypoxico tehnoloģiju:
1) intermitējoša hipoksiskas terapija;
2) hipoksija - atrodoties speciālā teltī vai telpā;
3) fiziska aktivitāte, atrodoties hipoksijas telpā.
 
 
I ekārtai ir CE medicīnas sertifikāts. Plašāku informāciju lasiet mūsu mājas lapā: www.bo2.lv