Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 288
Pavisam: 2870991

Stradiņa slimnīcas fizioterapeiti 8.septembrī konsultēs bez maksas

Atzīmējot Pasaules Fizioterapijas dienu, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas centra ārsti un fizioterapeiti 8.septembrī no plkst.08.30-15.00 sniegs bezmaksas konsultācijas pieaugušajiem. Iepriekš pieteikšanās no 5.septembra centra reģistratūrā pa tālruni 67069791 (09.00-15.00).

Uz bezmaksas fizioterapeitu konsultācijām Stradiņa slimnīcā aicināti gan pacienti, kuriem jau ir kādas veselības problēmas, gan tie, kuri vēlas uzlabot savu veselību un izvairīties no saslimšanām. Bezmaksas konsultācijas ir lieliska iespēja atrast savu fizioterapeitu. Akcijas laikā no plkst.08.30-15.00 pacientus konsultēs centra ārsti un fizioterapeiti.

Fizioterapijas metodes veiksmīgi izmanto dažādu saslimšanu un traumu ārstēšanas un rehabilitācijas procesā. Fizioterapija īpaši ieteicama pacientiem ar kaulu, locītavu un muskuļu saslimšanām, pēc traumām un operācijām, neiroloģiskiem pacientiem ar muguras sāpēm, sejas nerva bojājumu, galvassāpēm, pēc insulta, kardioloģiskiem pacientiem, cukura diabēta pacientiem, bronhiālās astmas pacientiem. Svarīgs veiksmīgas fizioterapijas priekšnosacījums ir aktīva pacienta iesaistīšanās ārstēšanās procesā.

Katru gadu 8.septembrī atzīmē Pasaules Fizioterapijas dienu, kuras mērķis ir uzsvērt fizioterapijas nozīmi cilvēka veselības saglabāšanā. Fizioterapeits ir speciālists, kurš novērtē pacienta fizisko stāvokli, sniedz dzīvesveida ieteikumus un piemeklē piemērotākos vingrojumus, lai novērstu vai mazinātu kustību traucējumus, sāpes, tūsku un citas problēmas.

Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas centrs izveidots 2007.gadā kā viens no Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas specializētajiem centriem, kas veic pacientu rehabilitāciju, lai mazinātu vai novērstu slimības vai traumas radītus bojājumus. Centra priekšrocība ir augsti kvalificēts medicīniskais personāls, kā arī ieinteresētība un individuāla pieeja katram pacientam. Centrā pacientus pieņem fizikālās medicīnas ārsti, rehabilitācijas ārsti, fizioterapeiti, ergoterapeiti, masieri, ārstnieciskās pēdu aprūpes speciālists, logopēds un psihologs. Pacientu rīcībā ir vingrošanas zāles, elektroterapijas kabineti, ūdens un siltuma dziedniecība, dūņu terapija, galvas ādas un matu diagnostikas kabinets, adatu terapija, lāzerterapija.

Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas centra pakalpojumus skatīt mājas lapā: http://www.stradini.lv/page/295. Iepriekšēja pieteikšanās Fizikālās medicīnas un rehabilitācijas centra reģistratūrā pa tālruni 67069791.

Papildu informācija:
Ieva Stibe
Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas

Komunikācijas nodaļas vadītāja
Tālr. 67069729, mob. 26499099, e-pasts: ieva.stibe@stradini.lv
www.stradini.lv | www.twitter.com/Stradina_slimn | www.facebook.com/Stradinaslimnica