Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 300
Pavisam: 2871003

Uzsākta bērnu rehabilitācijas nometne veselības centrā “Baltezers”

No 22. līdz 26. augustam veselības centrā “Baltezers” notiek rehabilitācijas nometne-ārstniecības kurss bērniem ar astmu. Tajā piedalās 13 bērni kopā ar savām mammām. Nometne tika noorganizēta kampaņas “Nemēslo mežā! Padari lieko noderīgu!” ietvaros par labo darbu veikala "Otrā Elpa" labdarības tirdziņā iegūtajiem līdzekļiem.

Bērni “Baltezerā” saņem pilnu rehabilitācijas kursu –ārstniecisko vingrošanu, sāls terapiju, masāžas, fizioterapijas procedūras. Ar bērniem un viņu mammām strādā arī deju un kustību terapijas studentes. Šīs terapijas mērķis ir mazināt bronhiālās astmas simptomus un radošā vidē apgūt relaksācijas un elpošanas tehnikas.

Paralēli ārstniecības kursam bērni iet pastaigās uz mežu, pūš balonus, peldas ezerā un brauc ar laivu, spēlē bumbu, apglezno krekliņus, zīmē, krāso, veido kopīgu darbu, ko parādīt vecākiem noslēguma pasākumā. Paredzēta arī kopīga sadziedāšanās ģitāras pavadībā.

Šī nometne ir brīnišķīga iespēja mammām pavadīt laiku kopā ar bērniem un aktīvi piedalīties viņu atveseļošanās procesā.

Pirmdien, 22. augustā Baltezerā ciemojās Cūkmens, kas uzmundrināja un sveica nometnes dalībniekus. Bērni sagaidīja Cūkmenu ar lielu sajūsmu – gāja rotaļās, saņēma dāvaniņas, kopīgi fotografējās un nodeva zvērestu, ka nekad nemēslos mežā.

Šeit redzamas bildes:
http://www.cukmens.lv/2011/08/uzsakta-rehabilitacijas-nometne-veselibas-centra-baltezers/