Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 303
Pavisam: 2871006

Otrdien Rīgas Centrāltirgū notiks Cūkmena Tirgutūres pirmais pasākums


  

Ar atraktīvu pasākumu, pūtēju kvinteta koncertu un rozā cukurvati Rīgas Centrāltirgū otrdien, 5. jūlijā, no plkst. 11:00 līdz 13:00, Cūkmens uzsāks akciju “Nemēslo mežā! Padari lieko noderīgu!”. Lai mazinātu cilvēku saražoto atkritumu daudzumu, akcijas laikā ikviens aicināts savām ikdienā šķietami nevajadzīgajām mantām “iepūst otro elpu”, ziedojot tās sociālās aprūpes centriem visā Latvijā.

Iedzīvotāji aicināti ziedot apģērbu, apavus, dažādus aksesuārus, grāmatas, mūzikas ierakstus, interjera un dizaina priekšmetus, rotaļlietas, spēles, sporta preces, ekipējumu un inventru, kā arī dažādas citas saimniecībā noderīgas. Svarīgi, lai ziedotās lietas būtu funkcionālas, tīras, kvalitatīvas un gatavas lietošanai.

Pasākuma laikā ikviens varēs piedalīties labo darbu veikala “Otrā elpa” labdarības tirdziņā un iegādāties lietas, tām piešķirot “otru elpu”, uzklausīt vērtīgus padomus, kā iespējams „atdzīvināt” šķietami nevajadzīgās mantas, padarot tās atkal derīgas. Savukārt Cūkmens pieņems sadzīvē noderīgas, taču iedzīvotājiem vairs nevajadzīgās mantas, kuras ar Latvijas Samariešu apvienības palīdzību tiks nodotas vietējiem sociālās aprūpes centriem.

Akcijas atklāšanas laikā būs iespējams uzzināt, cik videi draudzīgi ir Latvijas iedzīvotāji un ko viņi visbiežāk dara ar lietošanai derīgām, taču vairs nevajadzīgām lietām, kā arī par patēriņa kulta fenomenu un atkritumu radītā piesārņojuma ietekmi uz cilvēku veselību.

Uz pasākumu Rīgas Centrāltirgū Cūkmens īpaši gaida bērnus, kuri varēs piedalīties radošajā darbnīcā, kopā ar Cūkmenu “iepūšot otro elpu” dažādiem priekšmetiem un izgatavojot jaunas lietas no otrreizējās pārstrādes materiāliem. Turklāt ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja nobaudīt pēc Cūkmena īpašās receptes pagatavotu rozā cukurvati. Savukārt „otrās elpas” svinīgu pūtienu, kā arī atraktīvu koncertu sniegs pūtēju kvinteta Harmony Brass dalībnieki.


Papildus informācija:
Elza Zīda,
Cūkmena sekretāre
e-m: elza@deepwhite.lv
mob: 29152346