Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 268
Pavisam: 2979806

Jaunums – hipoalerģiski veļas mazgāšanas līdzekļi Lovela Baby

Ir vispārzināms, ka āda ir lielākais orgāns cilvēka ķermenī, kas veido apmēram 15 procentus no kopējā ķermeņa svara un aizsargā mūs no ārējiem kairinātājiem. Diemžēl cilvēka āda kā uzticams vairogs pret apkārtējās vides iedarbību pilnvērtīgi darbojas tikai no trīs gadu vecuma, kad tā ir pilnībā izveidojusies. Jaundzimušā āda ir pat piecas reizes plānāka nekā pieauguša cilvēka āda. Arī jaundzimušo asinsvadi un kapilāri ir salīdzinoši daudz lielāki nekā pieaugušajiem. Tas nozīmē, kamēr bērns savā dzimšanas dienas tortē vēl nav nopūtis trīs svecītes, mēs esam atbildīgi par viņa pasargāšanu no baktērijām, mikrobiem, alergēniem, UV stariem un citiem agresīviem ārējās vides faktoriem.

Pieaugušie lieto mitrinātājus un aizsargkrēmus. Bērnam, kura āda vēl nav pielāgojusies apkārtējās vides kairinātājiem, šī aizsardzība ir nepieciešama vēl vairāk. Tas ir tāpēc, ka plānākā ādā daudz labāk iekļūst kaitīgās vielas. Turklāt pati bērna ādas struktūra atšķiras no pieaugušā - ādas šūnas nav tik tuvu viena otrai un āda ir daudz elastīgāka, bet tai ir arī vairāk "caurumu". Ir ļoti svarīgi ne tikai lietot ārstu ieteiktus aizsargkrēmus, kad tie ir nepieciešami, bet arī radīt drošu vidi.

Pirmkārt, mazuļa āda nonāk saskarē ar viņu drēbēm vai autiņbiksītēm, tāpēc tiem vienmēr jābūt nevainojamai kvalitātei un izgatavotiem no dabīgiem audumiem, un, protams, jāmazgā ar piemērotiem mazgāšanas līdzekļiem. Tie, kurus pārsvarā lieto pieaugušie, noteikti nav piemēroti zīdaiņiem, jo ​​alergēnu un citu nevēlamu vielu daudzums ir piemērots pieaugušā, nevis mazuļa ādai. 

Lovela Baby produkcija būs droša izvēle. Mazgāšanas līdzekļi un veļas mīkstinātājs ir hipoalerģiski, dermatoloģiski un klīniski pārbaudīti, droši jau no pirmās dzīves dienas - to sastāvs ir pielāgots ārkārtīgi jutīgai ādai, un netiek izmantoti optiskie krāsu pastiprinātāji, fermenti vai citas nevajadzīgas vielas. Lielisiki piemēroti mazuļu autiņu, gultas veļas un apģērba mazgāšanai, kā arī visas ģimenes drēbju kopšanai.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES LOVELA BABY VEĻAS MAZGĀŠANAS LĪDZEKĻUS?

  • Hipoalerģiski un delikāti - sastāvs, kas piemēros pat ļoti jutīgai ādai

  • Klīniski pārbaudīti - droši pat jaundzimušajiem no pirmās dzīves dienas

  • Saudzīgi roku ādai

  • Piemēroti mazgāšanai ar veļas mašīnu, kā arī mazgāšanai ar rokām un mērcēšanai

  • Efektīvi iztīra traipus

  • Nesatur mākslīgas krāsvielas un alergēnus

  • Maiga, neitrāla smarža