Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 250
Pavisam: 3085843

JAUNUMS no TRI-BIO

Skaistumkopšanas tirgū ir vērojams milzīgs dabisko un bioloģisko produktu pieprasījuma pieaugums, un zobu pasta nav izņēmums.

Zobu tīrīšana vismaz divas reizes dienā ir būtiska labai mutes dobuma higiēnai un ilgstošiem, veseliem, baltiem zobiem. Lai pēc iespējas labāk izmantotu ikdienas suku, ir saprātīgi izmantot pareizā tipa zobu pastas. Lielākā daļa veidu tiek veidoti, lai atrisinātu īpašas problēmas mutē, ieskaitot visu, sākot no jutīguma novēršanas un emaljas atjaunošanas līdz zobu balināšanai un elpas atsvaidzināšanai.

TRI-BIO  eko zobu pastas balstītas uz dabīgu augu un minerālu sastāvdaļām. Tās nesatur krāsvielas, SLS un parabēnus. Zobu pastām piešķirts  labi atpazīstams un pats uzticamākais Eiropā ECO sertifikāts Nordic Swan Ecolabel. Tās satur minimāli ieteicamo fluora saturu zobu veselībai.

TRI-BIO Dabīga eko zobu pasta, TOTAL - zobiem un smaganām. Tā ir lieliska vispusīga zobu pasta ar vieglu unikālu piparmētru garšu, kura atsvaidzina, saudzīgi balina, stiprina emalju, pasargā no iekaisumiem, zobakmens un kariesa.

TRI-BIO Dabīga eko zobu pasta, SENSITIVE - zobiem un smaganām. Bez mākslīgām garšām un aromatizatoriem. Rekomendēta cilvēkiem sirgstošiem ar astmu un noslieci uz alerģijām. Attīra, atsvaidzina, saudzīgi balina, stiprina emalju, pasargā no iekaisumiem, zobakmens un kariesa.

TRI-BIO Dabīga eko zobu pasta, bērniem 0-6, ar dabīgi saldu garšu, bez mākslīgām garšām un aromatizatoriem. Hipoalerģiska, rekomendēta bērniem sirgstošiem ar astmu un noslieci uz alerģijām. Attīra, atsvaidzina, stiprina emalju, pasargā no iekaisumiem, zobakmens un kariesa.