Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 271
Pavisam: 2979809

Aizsardzība pret elpceļu alerģijām pieejama jau šodien

       Deguna elpošana ir veselīgākais un dabiskākais elpošanas veids, jo mūsu deguns silda, mitrina un filtrē gaisu, pirms tas nonāk mūsu ķermenī. Diemžēl deguns nespēj pilnībā filtrēt smalkos putekļus un alergēnus, kas atrodas gaisā, tāpēc HSD Europe ir izstrādājis SANISPIRA® pretpiesārņojuma un pretalerģijas deguna filtrus.

Tie notver ziedputekšņus, putekļus, gaisā esošās putekļu ērcītes, kas ir atbildīgas par alerģiskā rinīta simptomiem, samazinot to ieelpošanu. Ar hipoalerģisku biogēlu, ļoti viegli, ērti valkājami un netraucē elpošanu.

 

      Tie, kas cieš no sezonālām alerģijām, zina, ka labākais veids, kā aizsargāties pret alerģijām ir izvairīties no saskares ar konkrēto alergēnu. Pēc alerģisko reakciju simptomu parādīšanās (šķaudīšana, elpošanas problēmas, acu asarošana un sliktākajā gadījumā pat astma) ir ļoti grūti tos apturēt. Deguna filtrs SANISPIRA® palīdz aizsargāt pret alerģijām, filtrējot alergēnus (ziedputekšņus, dzīvnieku blaugznas, putekļu ērcītes u.c.), lai tie nenonāktu saskarē ar elpošanas ceļiem. Pateicoties SANISPIRA® deguna filtriem, alerģijas slimniekiem ir iespēja dzīvot normālu dzīvi, pavadot laiku, tai skaitā ārpus telpām, nebaidoties no nepatīkamiem simptomiem, ko izraisa alerģiskas reakcijas. Protams, ir dažādi alerģiju veidi (pārtikas, kontaktalerģijas u.c.), bet tieši jaunā deguna filtra lietošanas ieguvums ir aizsargāt no alerģijām, kas ietekmē elpošanas ceļus. SANISPIRA® ALLERGIA novērš sezonālo ziedputekšņu nelabvēlīgo iedarbību un ir efektīvs pret šādiem alergēniem: mājdzīvnieku blaugznām, putekļu ērcītēm, sēnīšu sporām, bērziem, pļavas zāli, olīvkokiem, šaurlapu ceļtekām, lazdām, parietaria, ciprešu dzimtas augiem, balandu un amarantu dzimtas augu ziedputekšņiem un kompozītalerģiju.

 

Pati lielākā SANISPIRA® deguna filtra inovācija ir bioloģiski saderīgā gēla pārklājums filtra iekšienē. Šis biogela materiāls ir ļoti viskozs un pārklāj ierīces iekšējās virsmas, tādējādi ļaujot notvert visas gaisā plūsmā esošās daļiņas: putekļu daļiņas (PM 10 - PM 2,5 - PM 1.0), ziedputekšņus un citus uztveršanai paredzētos alergēnus.

 

SANISPIRA® ALLERGIA filtrē gaisu, pirms jūs to ieelpojat!

Praktisks, higiēnisks un estētiski (gandrīz) neredzams risinājums, kas ļauj elpot veselīgi.

 

Vairāk par produktu:   www.sanispira.lv  un   www.elifarma.lv