Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 272
Pavisam: 2870975

Kas ir Tahitian Noni Bioaktīvais dzēriens un kā tas var palīdzēt jums?

   Pirms tūkstoš gadiem drosmīgi jaunu zemju atklājēji devās pasaulē milzīgās kanoe laivās. Visbeidzot šie jūras braucēji apmetās Taiti salās. No turienes arī ir cēlies šis neparastais stāsts par krūmauga Morinda Citrifolia augļiem (noni), kurš nes svētību tūkstošiem cilvēku. Kad polinēzieši devās ceļā, lai apgūtu citas jaunas zemes, viņi veda līdz noni augu kā dāvanu, ticot, ka tas nodrošina ilgu mūžu un veselību. Noni augs joprojām ir šo cilvēku lepnums, pārmantots no paaudzes uz paaudzi kā neatņemama Taiti kultūras sastāvdaļa. Šodien, pateicoties kompānijai Tahitian Noni International, noni no Franču Polinēzijas ir pazīstams un pieejams Tahitian Noni Bioaktīvo dzērienu veidā jau 70 valstīs, tai skaitā arī pie mums Latvijā.
                                              
Kā tas var palīdzēt jums?

   1. Tahitian Noni Bioaktīvā dzēriena sastāvā ir 150 bioloģiski aktīvās vielas, no kurām vislielākā vērtība ir iridoīdiem. Zinātnieki Noni augļos aktīvos unikālos iridoīdus atklāja tikai pirms gada! Iridoīdi darbojas kā regulatori (adaptogēni), kas palīdz noregulēt organismā dažādo sistēmu darbību, tādējādi stiprinot veselību, arī dažādās stresa situācijās, īpaši veicina elpošanas un vielmaiņas sistēmu atveseļošanos. Produkts organismā cīnās nevis ar veselības problēmu radītajām sekām, bet gan iedarbojas uz to cēloņiem. Šis dzēriens ar savām brīnumainajām īpašībām dod iespēju katram mainīt un uzlabot savu dzīvi.
   2. Šī dzēriena ražotāji ir padomājuši par katra cilvēka vajadzībām. Ir izveidoti produkti visai ģimenei – dažāda vecuma cilvēkiem, bērniem, grūtniecēm, māmiņām zīdīšanas periodā, kā arī bērniem un pieaugušajiem ar paaugstinātu fizisko slodzi, piemēram, sportistiem. Bioaktīvajā dzērienā vērtīgākais ir bioloģiski aktīvo iridoīdu daudzums 60 ml dzēriena (ieteicamā dienas deva):

             Original                                     Family                                              Ekstra                                        Pure
                 30 mg                                      15 mg                                               60 mg                                        72mg        
          
iridoīdi uz 60 ml                 iridoīdi uz 60ml                            iridoīdi uz 60ml                      iridoīdi uz 60ml

   3. Tas ir dabīgs produkts bez konservantiem, pilnīgi nekaitīgs, nav alerģisks. To droši var lietot kopā ar ārstniecības līdzekļiem. Tahitian Noni ir vienīgais noni produkts, kas ir saņēmis Eiropas Savienības Jaunās pārtikas apstiprinājumu.

Ir novērota produkta labvēlīgā ietekme uz šādām organisma sistēmām:
   1. Imūnsistēma:
palīdz uzturēt imūnsistēmas dabiskās spējas, lai cīnītos pret slimībām un infekcijām.
   2. Asinsrites sistēma, audi un šūnas: dzēriens ir adaptogēns, kas stiprina sirds-asinsvadu sistēmu, mazina nogurumu un nespēku, paaugstina enerģiju un izturību.
   3. Gremošanas orgānu sistēma: palīdz sakārtot gremošanu un nodrošina barības vielu uzsūkšanos šūnu līmenī, veicina organisma attīrīšanos no toksīniem.
   4. Āda un mati: dzērienā ir sastāvdaļas, kas īpaši nepieciešamas ādai un matiem, turklāt tās palīdz arī nogādāt vajadzīgās vielas līdz ādai.

Lai pasūtītu Tahitian Noni Bioaktīvos dzērienus vai saņemtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar  Tahitian Noni International neatkarīgo produktu konsultantu:
Agita Puķīte, e-pasts:
agita1pukite@gmail.com, mob. 26148895.
Tahitian Noni International mājas lapa
www.tni.com/3090314