Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 243
Pavisam: 2979781

Probiotiku (labvēlīgo mikroorganismu) pielietošana tīrīšanā

Dzīve uz Zemes bez baktērijām nav iedomājama. Tās piedalās visos dzīves svarīgākajos procesos, piemēram, ēdiena pārstrādāšanā un atkritumu utilizācijā. Baktērijas iedala: probiotiskās jeb „labās” baktērijās, patogēnās jeb sliktās un neitrālās baktērijās. Patogēnās baktērijas pārstrādes laikā izdala toksīnus (mūsu organisms to uztver kā sliktu smaku), tās  izraisa alerģiju (pret putekļu ērcītēm, suņiem, kaķiem u.c.) un samazina cilvēka imunitāti. Patogēnās baktērijas ne tikai pašas var izraisīt nopietnas slimības, bet arī kalpo kā vīrusu pārnēsātāji.

Dezinfekcijas līdzekļu un antibiotiku lietošana izraisa mutāciju patogēnās baktērijās (tās kļūst pat bīstamākas un izturīgākas pret antibiotikām un dezinfekcijas līdzekļiem). Rodas jaunas patogēnās baktērijas, savukārt neitrālās baktērijas kļūst patogēnas. Tā rezultātā, jo vairāk cilvēks izmanto dezinfekcijas līdzekļus un antibiotikas, jo sliktāka kļūst situācija!

Attīrīšanas process dabā notiek, atdalot netīrumus ar ūdeni, pēc tam baktērijas pārstrādā netīrumus. Pamatojoties uz šo principu Ģentes universitātē (Beļģija) zinātnieku grupa izveidoja unikālu produktu - mazgājošās probiotiskās baktērijas (PIP – probiotics in Progress). Šādu produktu lietošana atjauno dabisko mikrobioloģisko līdzsvaru, labvēlīgi iedarbojas uz imūnsistēmu, samazina saslimšanas risku ar infekcijām. Viens no alerģijas iemesliem ir liels patogēno baktēriju un to vielmaiņas produktu skaits.

Probiotiskās baktērijas necīnās ar simptomiem, tās samazina alerģijas faktiskā cēloni. „Chrisal” probiotikas palīdz kontrolēt alergēnu daudzumu apkārtējā vidē,  jūsu mājās vai birojā.

Probiotiku pielietošanas princips - saglabāt tīrību un veselību, neizmantojot dezinfekcijas līdzekļus un antibiotikas. Produkts ir ekoloģisks.

Probiotiku efektivitāte slēpjas pašā darbības principā:

1. Virsmas attīrīšanas pirmajā posmā notiek netīrumu atdalīšana. Šajā tīrīšanas procesā probiotiskās baktērijas tiek „izsētas” uz virsmas un nodrošina spēcīgu attīrīšanas efektu.

2. Nokļūstot uz virsmas, probiotiskās baktērijas sāk vairoties, patērē pieejamo pārtiku (t.i. netīrumus) tādējādi novēršot smaku. Uz tās pašas virsmas atrodas arī patogēnie organismi, aizstāšanas tehnoloģija nodrošina izsēto probiotisko baktēriju pārsvaru, kas izspiež patogēnās baktērijas dabiskā veidā. Patogēnā mikroflora mainās uz pozitīvo mikrofloru.

3. Baktērijas, ko satur šie mazgāšanas līdzekļi, izdala enzīmus, kas iznīcina patogēno bioplēvi, tajā pat laikā neveido savējo.

4. Paliekot bez „pārtikas” patogēnās baktērijas nevar vairoties. Tā rezultātā pārsvaru uz virsmas ņem pozitīvās baktērijas nevis patogēnās. Tās aizņem visu pieejamo telpu, un virsma vairs nav piemērota, lai patogēnās baktērijas veidotu savas kolonijas.

Izplatītājs SIA „UMSC”
Tel.: 67138879;  29272798;  29252507
E – pasts: umsc@umsc.eu