Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 1
Pavisam: 3059344

Veselīgs miegs, maksimāls komforts, vieglums, maigums un dabiskums!

   Šodien jūs varat iegādāties ar zīda šķiedru pildītas segas un spilvenus, kuru ražošanā tiek izmantots  kvalitatīvs, augstvērtīgs 100% dabīgs garšķiedras zīds, ko iegūst no zīdtārpiņa kāpura kokoniņiem. Zīda vēsture un izcelsme ir meklējama senajā Ķīnā, kur arī tiek ražoti šie izstrādājumi gadsimtiem ilgi tradicionālā veidā. Katra sega un spilvens ir 100% individuāls roku darbs, un zīda izstrādājumi ir 100% dabīgi bez jebkādiem ķīmisko vielu piejaukumiem. Zīda izstrādājumiem ir visaugstākā kvalitāte, un ir apstiprināts, ka tie ir ekoloģiski tīri produkti.
   Zīda izstrādājumiem piemīt veselīga miega noslēpums, tie labvēlīgi ietekmēs jūsu veselību un sniegs patīkamu gulēšanas vidi.
   Zīda šķiedrai dabīgi piemīt antialerģiskas īpašības. Tā aizsargā pret putekļu ērcīšu, baktēriju un pelējuma sēnīšu veidošanos. Šādi gultas piederumi īpaši ieteicami cilvēkiem, kas cieš no astmas un alerģijas. Ar zīda šķiedru pildītas segas un spilveni atvieglo niezošas ādas problēmas un to nomierina.
   Zīda šķiedrai piemīt augsta elpotspēja. Tā uztur vienmērīgu siltumu ķermenim un kontrolē ķermeņa  temperatūru cauru nakti, dodot maksimālu gulēšanas komfortu. Tai ir spēja balansēt starp ķermeņa un apkārtesošo temperatūru, kas nozīmē, ka ziemā ir silti un vasarā - vēsi. Zīda šķiedra ir augsts mitruma absorbents -  iespēja absorbēt līdz pat 30% mitruma no segas un spilvena svara, neradot mitruma sajūtu.
   Šī proteīniem bagātā šķiedra satur 18 aminoskābes, tā ir līdzīga cilvēka ādas šūnai. Ilgstoši saskaroties ar zīda izstrādājumiem, samazinās cilvēka novecošanās process. Zīda spilventiņi ir maigi un viegli, tie samazina iespēju veidoties krunciņām  uz sejas, kā arī atsvaidzina matus un aizsargā no šķelšanās.
   Turklāt ar zīdu pildītām segām piemīt īpašs vieglums, maigums un piekļāvīgums. Tās ir neticami siltas un tajā pašā laikā vieglas, pretēji mītam, ka svars ir tas, kas spēj sasildīt.
Ilgstoši lietojot šos izstrādājumus, tie uzlabo miegu un novērš stresu. Daudzas labās īpašības dara šos zīda izstrādājumus vērtīgus. Kurš kādreiz ir sedzies ar zīda segu, tas nekad nevēlēsies lietot kādu citu...
Izstrādājumu apvalks ir augstas kvalitātes satīns, kas ir saderīgs ar zīda pildījumu.

Atklājiet zīda noslēpumu…veselīga miega noslēpumu!

Vairāk lasiet – www.silksecret.lv   vai zvaniet – 29269161.