Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 473
Pavisam: 3059288

Ziemassvētku, Jaungada svinību un brīvdienu laikā pacientiem palīdzēs dežūrārsti!

Dežūrārsti iedzīvotājiem palīdzību sniegs neatliekamos saslimšanas gadījumos, kad apmeklēt ģimenes ārstu nav iespējams (ārpus ģimenes ārstu darba laika), bet pacienta veselības stāvoklis neļauj gaidīt. Palīdzība tiks sniegta visiem iedzīvotājiem dežūrārsta darbības teritorijā neatkarīgi no tā, pie kura ģimenes ārsta pacients ir reģistrēts. Vēršoties pie dežūrārsta ārstniecības iestādē, pacientam jāmaksā pacienta iemaksa Ls 1,00. Pie dežūrārsta pacienta iemaksas nav jāmaksā no pacientu iemaksām atbrīvotajām iedzīvotāju kategorijām.

Ziemassvētku un Jaungada svinību un brīvdienu laikā Rīgā dežūrārsti būs pieejami 25.decembrī un 1.janvārī no plkst. 8.00 līdz plkst.15.00. Citās pilsētās dežūrārstu pieejamība tiks nodrošināta atbilstoši pielikumā ietvertajai informācijai.

Pārējā laikā pacientiem neatliekamo palīdzību sniegs slimnīcu uzņemšanas nodaļas un ārstniecības iestāžu diennakts neatliekamās palīdzības punkti (traumpunkti), nepieciešamības gadījumā pacientiem palīdzību sniegs arī neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes.