Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 254
Pavisam: 2868839

Spirometrs SMART ONE

Spirometrs SMART ONE – portatīva, ar mobilo telefonu savienojama  (Bluetooth) ierīce spirometrijas testu veikšanai mājas apstākļos (pieaugušajiem un bērniem).

 

Pirms SMART ONE pieslēgšanas SMART ONE mobilajam telefonam, tajā  nepieciešams ielādēt MIR SMART ONE aplikāciju. To var ielādēt no  App Store (tel. i-Phone), vai no Play Store (tel. Android).

 

Viena testa rezultātu analīze nebūs pietiekama, lai diagnosticētu jūsu stāvokli - jums būs nepieciešama medicīniska pārbaude, kurā tiks ņemta vērā jūsu slimības vēsture, kā arī citi ārsta ieteiktie testi (galvenokārt lietojams slimības / ārstēšanas dinamikas kontrolei).

Ierīce ir paredzēta lietot tikai vienai personai. Ja vairāk nekā viena persona vēlas izmantot ierīci, viena lietotāja mērījumus nedrīkst attiecināt uz citu. Ja cita persona plāno lietot ierīci pastāvīgi, no atmiņas ir jāizdzēš iepriekšējie lietotāja dati un jāievada savi dati (dzimš.datums, augums, svars, dzimums). Ja ierīci ir izmantojusi cita persona, dezinficējiet iemutni un turbīnu.

 

Aplikācija sevī ietver: elektronisku dienasgrāmatu  rezultātu ierakstīšanai(rezultātus ir iespējams apskatīt atkārtoti un tos var pārsūtīt ārstam uz e-pastu). Mērījumu veic turbīnas sensors, un tas ir balstīts uz infrasarkanā stara pārtraukuma principu.

Šāda veida sensoru priekšrocības ir:

*neietekmē gāzes mitrums un blīvums;

*triecienizturīgs, atkārtoti lietojams (dezinficējot);

*ir iespēja nomainīt.

 

Mērāmie parametri:

Peak flow (maksimālā izelpas plūsma L/min.);

FEV1 (forsētās izelpas tilpums L, 1sek).

 

http://unikon.lv/lv/produkti/spirometrs_smart_one