Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 318
Pavisam: 2871021

SUSTENTO izdod ikmēneša avīzi

Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācija SUSTENTO projekta “Informācija pieejama ikvienam” ietvaros izdod avīzi. Tā sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas budžeta līdzekļiem.

 

 

Joprojām daudzi cilvēki neizmanto jaunās tehnoloģijas – tā ir gan brīva izvēle, gan piespiedu apstākļi. Tiekoties ar SUSTENTO 48 dalīborganizāciju pārstāvjiem, secinājām, ka lielākoties ārpus lielākām pilsētām ir ļaudis, kam nav pieejams internets vai kam nav arī datora. Šiem cilvēkiem paredzēta drukātā avīze, citiem tā būs pieejama elektroniski SUSTENTO mājas lapā www.sustento.lv.

Pieredze rāda, ka ļoti svarīgi ir vienuviet apkopota informācija, kas speciāli paredzēta mūsu mērķgrupai – cilvēkiem ar invaliditāti un/vai hronisku saslimšanu. Katrā numurā ir galvenā tēma, ko skatām detalizētāk, SUSTENTO dalīborganizāciju aktivitātes un iepazīstināšana ar šīm organizācijām u. c. Lasītāji aicināti sūtīt savus jautājumus un ieteikumus, savus pieredzes stāstus.

Avīze ir bezmaksas. Rīdzinieki to var iegādāties SUSTENTO birojā Antonijas ielā 24-20. Savukārt ļaudis ārpus Rīgas aicināti zvanīt uz tālr. 67590437 vai rakstīt uz e-pastu: sustento@sustento.lv – tad arī informēsim, kurā organizācijā var saņemt avīzi vai vienosimies par tās nosūtīšanu tieši adresātam, lūdzot pašiem segt tikai pasta izdevumus.