Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 462
Pavisam: 3059277

Aprīlī darbu sāk Dakteris POGA

Rehabilitācijas centrs “Poga” aprīlī atklāj jaunu programmu “Dakteris POGA”

Programma dod iespēju saņemt konsultācijas pie augsti kvalificētiem speciālistiem pediatrijā un bērnu neiroloģijā, lai laicīgi atklātu problēmas un saņemtu ārstniecību. 

Programmā “Dakteris POGA” bērniem no rūpju ģimenēm - trūcīgām, daudzbērnu vai audžuģimenēm, kā arī bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, vizītes ir bezmaksas un tiek apmaksātas no ziedojumiem. Jo katrs bērniņš ir pelnījis saņemt vislabāko, arī bērni no rūpju ģimenēm.

Programmā “Dakteris POGA” pieņem pediatre, medicīnas zinātņu doktore dr. Liene Smane-Filipova un bērnu neirologs dr. Mikus Dīriks.

Dr. med. Liene Smane-Filipova centra “Poga” komandai pievienojusies šogad. Pediatre sniedz konsultācijas, diagnosticē slimības un ārstē bērnus no dzimšanas līdz 18 gadu vecumam. Konsultē par veselības profilakses, vakcinācijas, uztura, fiziskās slodzes, norūdīšanās, imunitātes stiprināšanas un citiem bērnu veselības jautājumiem. Sastāda vakcinācijas plānu. Konsultē māmiņas par krūts barošanu, jaundzimušo aprūpi, kopšanu un veselības profilaksi. Vajadzības gadījumos bērnu veselības jautājumus risina sadarbībā ar citu nozaru speciālistiem. Dr. med. Smane-Filipova 2016.gadā ieguvusi medicīnas zinātnes doktores grādu, kā arī regulāri papildina zināšanas starptautiskos semināros un konferencēs. Pediatrei ir pieredze darbā Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā. Dr. med. Liene Smane-Filipova sagatavo arī jaunos pediatrus Medicīnas fakultātes Pediatrijas katedrā. 

Dr. Mikus Dīriks ir rehabilitācijas centra “Poga” galvenais ārsts un neirologs. 2014.gadā ieguvis bērnu neirologa kvalifikāciju, stažējies “Charite” slimnīcas Neiroloģijas klīnikā, Berlīnē, Vācijā. Regulāri uzstājas ar ziņojumiem Bērnu neirologu biedrības sēdēs un starptautiskās konferencēs. Dr. Dīriks ir specializējies šādās neiroloģiskās saslimšanu grupās – neirorehabilitācija, psihomotorās attīstības aizture, cerebrāli asinsrites traucējumi, galvassāpes, demielinizējošas saslimšanas, perifērās nervu sistēmas slimības.

Programma “Dakteris POGA” iespējama, patiecoties ziedotājiem – privātpersonām un uzņēmumiem Ricberry un Maxima Latvija.

“Dakteris POGA” speciālisti pieņem rehabilitācijas centrā “Poga”, Indrānu ielā 13, Rīgā. Pieteikties vizītei var pa tālruni 67806020 vai 24968968.