Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 294
Pavisam: 2870997

Jauna aplikācija astmas slimniekiem

Izveidota  jauna aplikācija  uzelpo.lv,  kas paredēta cilvēkiem, kas slimo ar astmu un kuriem ir nepieciešama ārstēšana ar astmas inhalatoriem.


Mēdz teikt - "kļūdīties ir cilvēcīgi." Vēl cilvēcīgāk ir kaut ko aizmirst ikdienas pienākumu piepildītajā steigā. Viena no lielākajām problēmām hronisku slimību ārstēšanā ir pacientu līdzestība, kura bieži saistīta ar parastu cilvēku aizmāršību. Lai cik nevainīgi tas liktos, bet tas izmaksā dārgi. Izmaksas izpaužas, pacientiem ārstējoties mājās, neejot uz darbu vai mācību iestādi vai ar ātro palīdzību nonākot slimnīcā ar hroniskas slimības uzliesmojumu. Sabiedrība kopumā un individuāli cilvēki par to maksā tiešā un netiešā veidā.


Mūsu izstrādātās aplikācijas uzdevums ir palīdzēt astmas pacientam atcerēties zāļu lietošanas reizes.  Atšķirībā no citām internetā pieejamām lejuplādējamām aplikācijām tā ir izveidota vizuāli pievilcīga, vienkārši lietojama, ietver izglītojošu informāciju un satur spēles elementus  .Aplikācijas lietošana neprasīs daudz laika - tikai dažas minūtes. Viss, ko nepieciešams izdarīt, ir lietot savus astmas medikamentus un atzīmēt, vēlams godīgi. Runa ir par jauku kociņu, kas mainās atkarībā no pašsajūtas un līdzestības pakāpes. Lai cik dīvaini tas nebūtu, arī pieaugušiem cilvēkiem patīk spēles.


Atgādinājumus var uzstādīt un mainīt individuāli atbilstoši ārsta norādītajai ārstēšanai pacientam vēlamā laikā. Aplikācijā paredzēta iespēja apgūt dažādu inhalatoru pareizas lietošanas tehniku, noskatoties youtube filmas. Progresam var sekot līdzi aplikācijas statistikas daļā, kuru atspoguļo arī animācijā redzamais kociņš. Šeit vērsīšu uzmanību vecākiem uz to,, ka aplikācija varētu būtiski atvieglot zāļu lietošanas procesu jūsu bērniem. Nepieciešamības gadījumā var sazināties ar ārstu, kuru var izvēlēties atkarībā no dzīves vietas. 


uzelpo.lv,   Facebook lapā turpmāk mēģināsim piedāvāt interesantu un lietderīgu informāciju par astmu, alerģiju un dažādām citām interesantām tēmām.
Šobrīd aplikāciju var lejuplādēt Google Play un AppStore interneta veikalā.


Kontrolējiet savu astmu un neļaujiet tai kontrolēt jūs!