Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 317
Pavisam: 2871020

Camuvir Barriera - deguna aerosols, kas jūs aizsargās pret saslimšanu ar gripu un saaukstēšanos

Tas novērš vīrusu un gripas iekļūšanu deguna gļotādā.

Camuvir Barriera ir botāniskas izcelsmes mikrogēls, kas aizsargā deguna un rīkles gala gļotādu, traucējot vairoties saaukstēšanās un gripas vīrusiem ar mehāniskas barjeras palīdzību. Tas jālieto profilakses nolūkā vai parādoties pirmajām diskomforta pazīmēm (dedzināšana rīklē, pirmās šķavas utt.).
Camuvir Barriera ir šķīdums mikrogēla formā, kam pamatā ir botāniskas izcelsmes celuloze un kamu kamu (Myrciaria dubia) augļa, kas aug Amazones mežos, un upenes (Ribes nigrum) antocianīni. Pēc izsmidzināšanas tas izveido plēvīti, kas darbojas kā mehāniska barjera starp vīrusiem un deguna un mutes gļotādu, neļaujot izplatīties kaitīgajiem organismiem. Camuvir Barriera iedarbojas nevis farmakoloģiski, bet gan mehāniski.


Kā  lietot?

Izstrādājuma iesmidzināšana rīkles galā. Satveriet pudelīti un viegli pagrieziet sprauslu perpendikulāri. Lietojot pirmoreiz, nospiediet dozatoru vairākas reizes, lai izspiestu gaisa burbuļus. Turot pudelīti, pavērsiet sprauslu uz rīkles gala pusi un divas vai trīs reizes spēcīgi nospiediet dozatoru ar rādītājpirkstu. Ja vēlaties iesmidzināt izstrādājumu degunā, noskrūvējiet dozatora augšējo daļu un nomainiet to ar komplektā esošo dozatoru iesmidzināšanai degunā. Lai iesmidzinātu izstrādājumu degunā, ievietojiet sprauslu degunā, vispirms labajā nāsī, pēc tam kreisajā. Turot pudelītes apakšdaļu plaukstā, spēcīgi nospiediet dozatoru uz leju ar rādītājpirkstu un īkšķi, ieelpojot dziļi un normāli, neatliecot galvu. Atkārtojiet šo darbību katrai nāsij.

Cik reizes dienā to var lietot?

Ja izstrādājums tiek lietots profilaksei ļaužu pārpildītās telpās vai citās situācijās, kur pastāv augsts inficēšanās risks, lietojiet aerosolu pirms ieiešanas šajās telpās. Ja izstrādājums tiek lietots pie pirmajām saaukstēšanās pazīmēm, atkārtojiet iesmidzināšanu vairākas reizes dienā (3-4 reizes) saaukstēšanās laikā un vismaz divas dienas pēc simptomu izzušanas.

Sastāvs: Aqua, Maltodextrin, Myrciaria dubia fruit extract, Ribes nigrum extract, Hydroxyethylcellulose, PEG-40 Hydrogenated Castor oil, Citrus medica limonum oil, Citrus medica limonum extract, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Citrate

Kur var iegādāties?
 
Aptiekās: Saules aptieka (Brīvības iela 68, Rīga); Saules aptieka (T/c Sky&More, Duntes iela 19A, Rīga); "Olla- M" aptieka (AS "VCA" medicīnas centrs Vesels, Sliežu iela 19, Rīga); Latvijas aptieka (Medicīnas sabiedrība "ARS", Skolas iela 3, Rīga); Latvijas aptieka ( Veselības centrs 4, K.Barona iela 117, Rīga); Aptieku Alianse (Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca, Pilsoņu iela 13, Rīga); Dzirciema aptieka ( Stomatoloģijas institūts, Dzirciema iela 20, Rīga)

www.lilli.lv