Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 273
Pavisam: 2870976

Alerģija un putekļi - Kā cīnīties ar putekļu ērcītes izdalītajiem toksīniem, kas rada alerģiju.

Alerģija un putekļi


                            Kā cīnīties ar putekļu ērcītes izdalītajiem toksīniem, kas rada alerģiju.

Kad cilvēks uzzin par putekļu ērcītes esamību, pirmā vēlēšanās, kas viņam rodas, ir veikt mājas uzkopšanu, un, noteikti vēlams, mitro, izmazgāt drēbes un izvēdinat telpas. Patiesībā putekļu ērcīte jums par to tikai pateiksies, jo optimālie dzīves apstākļi, kas viņai nepieciešami, ir šādi – temperatūra +25 C0, mitrums 70 – 80% un gaiss. Līdz ar to jūs šādā veidā tieši radīsiet ideālu vidi, lai ērcītes varētu labi vairoties. Daudzi ir pārliecinati, ka putekļu ērcītes ir visur, tikai ne viņu gultās.
Šai sakarā iespējams veikt nelielu testu:
-No rīta jūs pamostaties ar aizliktu degunu, aizpampušām acīm. Tad nedaudz paklepojat, un šie simptomi pazūd.
-Liekoties gultā, ilgi nevarat sasilt un aizmigt.
-No rīta pamostoties, jūs redzat, ka gulta ir mitra un nepatīkama.
-Jūs uzskatāt, ka gultas veļa var čirkstēt tikai, kamēr ir jauna un iecietināta.
-Jūs bieži vēdiniet un žāvējiet gultas piederumus, taču svaigums saglabājas īsu brīdi.
Ja jūs piekrītat kaut vai tikai diviem no minētajiem izteikumiem, varat būt pārliecināti, ka savā gultā neesat vieni.
Pētījumi rāda, ka līdz 80% cilvēku, kas cieš no bronhiālās astmas, ir pastiprināta jūtība pret putekļu ērcītēm, kas ir būtisks faktors, lai slimība progresētu.
Jūtīgums pret mājas putekļu ērcīti ir telpu mikroklimata izmaiņu radīto veselības problēmu raksturīgākā pazīme. Atbrīvoties no ērcītes ar parastām metodēm praktiski nav iespējams. Cilvēku mājokļi un gultas jau tūkstošiem gadu ir ērcīšu pierastā dzīvesvieta. Taču viss nemaz nav tik briesmīgi. Cilvēkiem nāk talkā pašu atklātas jaunās tehnoloģijas. Beļģu zinātnieki no Ģentes universitātes ir atklājuši paņēmienu cīņai ar putekļu ērcītes izdalītajiem toksīniem, kas rada alerģiju. Šis līdzeklis ir Probiotic Spray (Allergy Free). Parasts aerosola baloniņs ir piepildīts ar probiotiskajām baktērijām, kuras atrisina visas problēmas. Minētās baktērijas likvidē lieko mitrumu un spēj absorbēt putekļu ērcītes dzīvības procesu radītos rezultātus. Tas nozīmē, ka ērcītes vienkārši iet bojā. Viens baloniņš Probiotic Spray nodrošina kopšanu vienai gultai 1 gada garumā. Līdz ar to zāles vairs nav nepieciešamas. Probiotic Spray ir revolucionārs līdzeklis pret alerģiju. Preparāts ir absolūti nekaitīgs cilvēkiem un mājdzīvniekiem, nav toksisks, tam nav kontrindikāciju.
Šeit apstāsimies, lai vairāk uzzinātu par Probiotic Spray.

Probiotic Spray (Allergy Free).


Līdzeklis pret putekļu ērcītes radīto alerģiju. Lietojot šo līdzekli, no interjērā esošajām tekstīlijām tiek likvidēti putekļu ērcītes dzīvības procesu radītie rezultāti un stabils efekts saglabājas ilgstoši.
Probiotic Spray ir ļoti kvalitatīvs un nekaitīgs probiotisks produkts. Produkta unikālās īpašības nodrošina tā sastāvā esošie nepatogēnie mikroorganismi, kuri spēj absorbēt putekļu ērcītes dzīvības procesu radītos toksīnus. Probiotic Spray ir absolūti nekaitīgs cilvēkiem un mājdzīvniekiem, draudzīgs apkārtējai videi, nav toksisks, tam nav kontrindikāciju. Preparāta iedarbība tika pārbaudīta daudzos izmēģinājumos Ģentes universitātē, kā rezultātā tika apstiprināta Probiotic Spray (Allergy Free) unikālā spēja samazināt putekļu ērcīšu koncentrāciju. ALERĢIJAS IZRAISĪTĀJS – PUTEKĻU ĒRCĪTE – tie ir 0,1 – 0,5 mm gari, mikroskopiski posmkāji. Pašlaik mājas putekļos ir atklāti 150 ērcīšu veidi  (Dermatophagoides pteronyssinus un Dermatophagoides farinae – „alerģiskākie” pārstāvji). Viens grams putekļu var saturēt no simta līdz vairākiem tūkstošiem putekļu ērcīšu! Lai gan pati ērcīte cilvēkam ir nekaitīga, tomēr tās fragmenti (10 – 40 mikronu lieli), kā arī dzīvības procesu radītie produkti (īpaši fekāliju daļiņas) ir spējīgi izraisīt alerģiju. Šie alergēni ilgstoši atrodas gaisā, un mēs tos viegli ieelpojam.
Mājas putekļu ērcīte dzīvo apmēram četrus mēnešus. Savas dzīves laikā tā izdala ekskrementus, kas sver 200 reižu vairāk, kā viņa pati, kā arī izdēj ap 300 oliņu. Tādēļ alergēnu koncentrācija telpā īsā laika sprīdī ļoti strauji paaugstinās. Pētījumi rāda, ka 80% bronhiālās astmas slimnieku   ir īpaši jūtīgi pret ērcīti – tas ir būtisks faktors gan slimības progresēšanā, gan arī  tās smaguma pakāpē.  Jūtīgums pret mājas putekļu ērcīti ir telpu mikroklimata izmaiņu radīto veselības problēmu raksturīgākā pazīme.  Atbrīvoties no ērcītes ar parastām metodēm praktiski nav iespējams. Cilvēku mājokļi un gultas jau tūkstošiem gadu ir ērcīšu pierastā dzīvesvieta.
Viens baloniņš Probiotic Spray nodrošina kopšanu vienai gultai 1 gada garumā. Ekonomijas nolūkos nevajadzētu  Probiotic Spray izsmidzināt virs grīdām un citām gludajām virsmām. Lai notīrītu ērcīšu radītos netīrumus no netekstila virsmām, lietojiet BINATEC līdzekļus mājas tīrīšanai. Tie nesatur agresīvas sastāvdaļas, tiem ir patīkams svaiguma aromāts. Šie līdzekļi neatgriezeniski novērš nepatīkamas smakas, ir ekonomiski, lieliski sadala netīrumus molekulārā līmenī, dziļi iekļūst virsmu porās, nomācot infekcijas tajās. Enzīmi un baktērijas ir tie komponenti, kas veic tīrīšanu un dezinfekciju.
Kā darbojas Probiotic Spray:
- Pirms lietošanas flakonu sakratīt.
- Noņemt palagu un spilvendrānu.
- Līdzekli no 1 metra augstuma 3 – 5 sekundes izsmidzināt virs gultas, paklāja vai citas tekstila virsmas.
UZMANĪBU: Probiotic Spray izsmidzināt nesamērcējot audumu. Ja audums samirkst, tad liekais mitrums, kas paliek pāri pēc PIP – baktēriju izkļūšanas no sporas stadijas, veicina putekļu ērcīšu dzīvības procesus. Tādējādi Probiotic Sprey efekts kavējas vairākas dienas, līdz tam laikam, kamēr PIP baktērijas tiek galā ar lieko mitrumu.
Pirmās 10 dienas Probiotic Spray lietot katru dienu. Pēc tam vairākas reizes nedēļā, atkarībā no jūtīguma pret ērcītes radītajiem toksīniem.

Binatec® - Intelektuāla tīrība un veselības aprūpe!
Vairāk informācijas:
www.binetec.net
info@binatec.eu
t. 20008080