Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 308
Pavisam: 2871011

Guli saldi - mosties vesels! Dabīgais zīds.

Vai zini, ka 90% tavas veselības ir tavās paša rokās un tikai 10% ietekmē vide, kurā  rosies?

                Viss, ko tu izvēlies elpot, likt mutē, vilkt mugurā, ar ko apsegt savu ķermeni, esošais psiho emocionālais stāvoklis ir noteicošie faktori tavai labsajūtai - veselībai. Šobrīd gandrīz vairs nav cilvēku, kuriem nav kāda alerģiska izpausme.

                Visbiežāk to izsauc nekvalitatīva pārtika, auduma šķiedras, sadzīves ķīmija, stress  un  nekvalitatīvs nakts miers. 

                Kāds ir nekvalitatīvs naktsmiers? Tāds, ja tu pamosties ar sliktu noskaņojumu, aizliktu degunu, kaklā  krēpām (atmirušām šūnām), smagu galvu, naktī esi svīdis un salis, sausu un kņudošu ādu.  Šī laikmeta fenomens ir bojāt veselību, elpojot putekļus, kas rodas irstot nekvalitatīvu auduma šķiedrām, elpojot sadzīves ķīmijas paliekas audumos un galu galā draudzējoties ar putekļu ērcēm - vairojot to labklājību. Tas viss izsauc  tik zināmo diagnozi - alerģiju ar astmas izpausmēm.

                Mēs aicinām tevi dzīvot gudri - vairāk ieklausīties sevī,  dziedināt sevi ar dabas veltēm, jo no dabas mēs nākam. Uzticēties dabas dziedinošajai  enerģijai, kas vienmēr būs ar pluss zīmi un Tev draudzīga.

                Izvēlies Dabīgo zīdu!  Kāpēc? - Jo tu mīli sevi.  Tu zini, ka zīds ir identisks cilvēka ādai pēc sastāva. Cilvēka āda, saskaroties ar zīdu, nezaudē mitrumu - notiek pretējais - tā kļūst mitrāka, tvirtāka, elastīgāka. Izstrādājumi no zīda neirst - tātad nav putekļu. Tajos nedzīvo putekļu ērces - respektīvi - mūsos nedzīvo un no mums nepārtiek putekļu ērces. Zīds regulē temperatūru - mums nekad nav karsti un nekad nav vēsi.  Zīds ir hipoalerģisks - tu necietīsi no alerģijas un, ja ciet no astmas - zīds dziedinās tevi.  Ar zīda šķiedru pildīta sega tev kalpos līdz pat desmit gadiem, un tā nav jāmazgā  - tikai jāvēdina un tās sastāvs paliks nemainīgs - 100% dabīgs zīds, bez sadzīves ķīmijas un ūdens metālu nogulsnēm, bez putekļiem, jo neirst, bez putekļu ērcēm, bez atmirušām ādas šūnām, jo zīda šķiedra tās atgrūž.  Tava āda saskarsmē ar zīdu tiks  atjaunota un dziedināta. Zīds spēj ārstēt  ekzēmu, psoriāzi un jūtami uzlabot miega kvalitāti.

                Vai grūti noticēt?  - lūk zinātnieku izpētīts skaidrojums.

Zīda šķiedras sastāvs:  97% olbaltumvielas, 3% vaski, tauki un 18 aminoskābes. Zīda šķiedra sākotnēji ir ļoti stingra, jo satur lielu koncentrāciju olbaltumvielas sericīna - dēvētu par zīda līmi. Ražošanas procesā šķiedru no sericīna mazgā karstā ūdenī, un tā kļūst maiga, kaut saglabā sevī 3-5% sericīna.  Pateicoties šiem 3-5 % sericīna, zīda šķiedrā nedzīvo putekļu ērces. Tās dzīvo vilnā, kokvilnā, putnu spalvās, sintētikā, kur šādas olbaltumvielas nav. Kā to pārbaudīt? Paņem segu pildītu ar zīda šķiedru un viegli purini pret saules gaismu - tad paņem jebkuras citas šķiedras segu un dari to pašu. Tas ko ieraudzīsi -  tevi pārsteigs.

                 Zīda diegs pēc apstrādes ir no garas, stingras, bet ļoti maigas šķiedras. Šķiedra ir antistatiska un atgrūž putekļus. Cilvēka āda saskarsmē ar zīda šķiedru nenoveco - tā atjaunojas. Šo pētījumu veica rūpnīcā, kurā sievietēm, kas apstrādā zīdu, roku āda būtiski atšķīrās no sejas ādas - tā bija kļuvusi maiga kā zīdaiņiem, līdzena un pilnībā atjaunojusies.

                Ja arī tu esi par videi un sev draudzīgu dzīvesveidu bez alerģijas , ādas saslimšanām un par kvalitatīvu miegu - pievienojies mums www.silksecret.lv   un  atklāj - savu zīda noslēpumu.

 
Inga Vasilišina, Silk Secret zīmola un uzņēmuma īpašniece.