Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 500
Pavisam: 3059315

Ministrs pacienta krēslā. Gadskārtējā Latvijas Pacientu organizāciju konference.

2014.gada 30.septembrī, no plkst. 10 līdz 15, viesnīcā Albert Hotel Rīgā, Dzirnavu ielā 33, Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas SUSTENTO rīko gadskārtējo Latvijas Pacientu organizāciju konferenci.
 
Šogad konference tiek rīkota politiski ļoti nozīmīgā laikā – īsi pirms 12.Saeimas vēlēšanām.
Lai uzzinātu, kāds ir politisko partiju piedāvājums veselības sistēmas uzlabošanai, konferences laikā tiks rīkota diskusija Ministrs pacienta krēslā. Kādus uzlabojumus partijas sola pēc vēlēšanām?

Diskusijā piedalīsies veselības ministra amata kandidāti no partijām, kurām, pēc sociologu aptaujām, ir lielākās izredzes iekļūt Saeimā: Ilze Viņķele (Vienotība), Guntis Belēvičs (ZZS), Baiba Rozentāle (Saskaņa), Dzintars Mozgis (Visu Latvijai/TB-LNNK), Silvija Šimfa (No sirds Latvijai).

Diskusijā tiks spriests, kā mazināt rindas pie speciālistiem, uz operācijām un izmeklējumiem, kā panākt, lai mūsu valstī būs pieejami tikpat moderni un efektīvi medikamenti kā citās Baltijas un Eiropas valstīs, kā mazināt lielos  līdzmaksājumus par ārstēšanos u.c.
Partiju solījumus veselības jomā pirms diskusijas analizēs politologs Ivars Ījabs. Savukārt par Veselības ministrijas jaunajām politikas iniciatīvām veselības jomā un 2015.gada veselības budžetu konferences dalībniekus informēs Veselības ministrijas valsts sekretārs Rinalds Muciņš.
www.sustento.lv