Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 465
Pavisam: 3059280

Veselības nedēļa Rīgā

Lai sekmētu interesi par veselīgu dzīvesveidu un pilnveidotu zināšanas par veselības saglabāšanu un uzlabošanu, SIA "Inovatīvo biomedicīnas tehnoloģiju institūts" no 1.līdz 8.martam Rīgā  rīkoVeselības nedēļu.

Veselības nedēļas laikā plānoti dažādi pasākumi Rīgas Centrāltirgū, piemēram, Latvijā ražoto produktu degustācijas, speciālistu bezmaksas konsultācijas un publiska lekcija Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā.

1. un 7.martā no plkst.9 līdz 14 Centrāltirgus sakņu paviljonā, "FitoBalt" veikalā, profesors D. Babarikins sniegs bezmaksas konsultācijas par veselīgu dzīvesveidu, bet 7.martā plkst.18 Babarikins lasīs bezmaksas lekciju "Kas ir veselīgs uzturs, par pārtikas konservantiem, cukura aizvietotājiem un citām svarīgām lietām" Medicīnas vēstures muzejā.

Toties 1.,2.,4.,5. un 6.martā Centrāltirgus Sakņu, Gaļas, Piena un Zivju paviljonā notiks ražotāju izgudroto un no Latvijas izejvielām ražotu produktu degustācijas.

"Veselīga uztura lietošanas mērķis ir veicināt veselību un attālināt brīdi, kad jāsāk lietot medikamenti. Tas gan nenozīmē, ka uztura bagātinātāji aizvieto zāles. Turklāt veselīga uztura lietošanai ir arī ekonomisks aspekts, jo veseli iedzīvotāji mazina valsts veselības aprūpes budžeta slogu. Taču šādu produktu ražošana varētu kļūt par Latvijas ekonomikas attīstības veicinātāju, un tam ir nepieciešama bāze," stāsta Nikolajenko.
www.medicine.lv