Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 228
Pavisam: 2983448

Jums ne vienmēr ir jāatsakās no sava kaķīša vai sunīša tikai tāpēc, ka jums ir alerģija pret viņu

Latvijā tagad ir pieejams risinājums – viegli lietojami produkti ar dabīgām sastāvdaļām, lai samazinātu alergēnu izdalīšanos jau to rašanās vietā – no mīkstajām mēbelēm, gultas veļā, apģērbā, gaisā, un, protams, – no jūsu mīļdzīvnieka.

Alerģiju cēloņu novēršana palīdz astmas un alerģijas pacientiem novērst alerģisku reakciju simptomus, jo labāk ir novērst cēloni, nevis cīnīties ar sekām.
Daudzi astmas un alerģijas pacienti saskaras ar situāciju, ka ir jāatsakās no kāda mīļdzīvnieka - suņa, kaķa vai cita mīļdzīvnieka turēšanas,(piemēram, pundurtruša, jūrascūciņas, seska, putna u.c. ), ja tā izdalītie alerģēni izraisa alerģiju. Šāds risinājums ir bēdīgs gan dzīvniekam , gan viņa saimniekam. Pielietojot mūsu piedāvātos produktus, jūs varat arī turpmāk kopā ar savu mīluli pavadīt daudzus jaukus brīžus.

Neatkarīgos pētījumos Lielbritānijā un Izraēlā tika apstiprināts, ka, uzsākot regulāri lietot Bio-Life HomeCare grupas produktus, vairāk nekā 97% alerģijas slimniekiem pirmajās 2 nedēļās par divām trešdaļām samazinājās nepieciešamība lietot medikamentus, un šāda nepieciešamība pilnībā tika novērsta viena mēneša laikā.

IZPLATĪTĀKIE ALERĢISKU REAKCIJU CĒLOŅI MĀJAS APSTĀKĻOS:

• Putekļu ērcītes
• Mīļdzīvnieki
• Ziedputekšņi
• Pelējums
• Pelējuma sēnītes

Bio-Life HomeCare produktu sastāvā ietilpst dabīgas izcelsmes benzilbenzoāts, viela ar izteiktu pretalergēnu iedarbību. Benzilbenzoātu satur produktu sastāvā esošie eikalipta koka un ilang-ilang (kananga jeb puķu puķe) dabīgie ekstrakti,  kas ātri neitralizē alergēnu daļiņas pēc iekļūšanas tajās.

Bio-Life HomeCare produktu grupā ietilpst:

• AirCleanse™ areosols gaisa apstrādei,
• HomeCleanse™ šķīdums mīksto mēbeļu un paklāju apstrādei,
• FabriCleanse™  piedeva veļas mazgāšanas  un paklāju tīrīšanas šķīdumam,
• PetalCleanse™ D – šķīdums suņu apmatojuma kopšanai.
• PetalCleanse™ C - šķīdums kaķu un sīko mīļdzīvnieku (pundurtrušu, jūrascūciņu, sesku, putnu u.c.)  apmatojuma kopšanai.

Bio-Life HomeCare produkti ir radīti un ražoti Lielbritānijā.

Produkta iepakojuma saturs ir pietiekams lietošanai vidēji 3 mēnešus.

Papildus informācijai par produktiem un to iegādes iespējām lūdzam zvanīt BioLife International izplatītājam Latvijā, veterināro zāļu lieltirgotavai Bertas Nams, Rīgā, Ventspils ielā 50 (netālu no t/c Spice),  klientu bezmaksas tālrunis 80000060.