Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 229
Pavisam: 2983449

Medicīnisko konsultāciju dienests „Sos03.lv” veic pāreju uz eiro un iedzīvotāju ērtībām samazina pakalpojuma maksu

         Ar 2013.gada 11. septembri diennakts medicīnisko uzziņu tālrunis 66 010 888 „Sos03.lv” veic pakāpenisku pāreju no latiem uz eiro. Veicot apmaksu par pakalpojumu, klients tiek informēts par pakalpojuma maksu gan latos, gan eiro . Pacientu ērtībām pakalpojums ar šī gada 11.septembri būs pieejams par samazinātu maksu, pārejot uz abonementu formātu. Līdzšinējo 0,48 Ls/min pakalpojumu varēs iegādāties par trim dažādām fiksētām maksām:

24 stundu abonements SOS1,  kas dos iespēju sazvanīt neierobežotā daudzumā sos03.lv ārstus vienas diennakts laikā, pakalpojums maksās 2.10 Ls vai 2,99 Euro;
7 dienu abonements SOS2, kas dos iespēju sazvanīt neierobežotā daudzumā sos03.lv ārstus vienas nedēļas laikā, pakalpojums maksās 3,51 Ls vai 4.99 Euro;
•  30 dienu abonements SOS3, kas dos iespēju sazvanīt neierobežotā daudzumā sos03.lv ārstus viena mēneša laikā, pakalpojums maksās 5.62 Ls vai 7.99 Euro.


         Pakalpojumu nodrošinās MOBILLY.LV , sūtot SMS ar atbilstošu kodu uz tālruni 1859, ar to panākot ļoti ērtu un no izmaksu viedokļa pieejamas sos03.lv ārstu konsultācijas.
         Atgādinām, ka zvanot uz tālruni 66 010 888 pacientiem 24 stundas diennaktī  7 dienas nedēļā būs pieejamas ģimenes ārsta, terapeita, pediatra, neonatologa, ginekologa – dzemdību speciālista, pediatra, psihoterapeita, bērnu un ģimenes psihologa, sporta ārsta, arodslimību ārsta, otolaringologa (ausu, kakla un deguna ārsts) speciālistu padomi, ar kuriem sīkāk iepazīties un apskatīt kādi speciālisti ir pieejami būs iespējams interneta adresē www.sos03.lv

         Vēlamies ar mūsu projekta palīdzību sniegt iespēju gūt kvalificētu ārstu padomus katram ērtā un saprotamā formā neizejot no mājām. Situācijā, kad darbadienas vakarā nejūtaties labi, jūs varat piezvanīt mūsu speciālistiem un jautāt, kā pareizāk rīkoties, kas savukārt mazinās nepatīkamus brīžus uztraucoties un ietaupīs laiku. Arī gadījumos, kad šaubāties, vai jādodas pie ārsta vai jāsauc neatliekamā palīdzība, jūs uzklausīs un ieteiks, kā rīkoties tālāk. Projekta mērķis ir sniegt kvalificētu informāciju ērtā un pieejamā formā, jums atliek apmeklēt mūsu mājas lapu www.sos03.lv un izvēlēties sev piemēroto speciālistu. Šis pakalpojums ir ērts, viegli saprotams un pieejams visu diennakti.
         Ikvienam iedzīvotājam vēlam stipru veselību un lai nekad nav jāmeklē mediķu palīdzība, tomēr gadījumos, kad jums nepieciešams ārsta padoms veselības atjaunošanai, mūsu speciālisti jūs labprāt uzklausīs un konsultēs.


         Ar „Sos03.lv” ārstiem var sīkāk iepazīties mājaslapā: www.sos03.lv

        „Sos03.lv” projekta autors
        Jānis Kārkliņš
        Epasts: info@sos03.lv