Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 236
Pavisam: 2983456

Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca aicina uz Pacientu dienu.

Ceturtdien, 12. septembrī, Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca aicina uz Pacientu dienu.

Pacientu diena Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā sāksies plkst. 10:00 un turpināsies līdz plkst. 14:00 ar mērķi aktualizēt profilakses un savlaicīgas ārstēšanās uzsākšanas nozīmi labas veselības saglabāšanā. Slimnīcas speciālisti savās lekcijās runās par agrīnu dažādu slimību diagnostiku un mūsdienu iespējām to ārstēšanā.

Slimnīcas Konsultatīvās padomes priekšsēdētāja, Oftalmoloģijas klīnikas vadītāja prof. Guna Laganovska saka: „Nenoliedzami, profilakse ir lētāka un efektīvāka nekā slimības ārstēšana, un informēts un zinošs pacients ir liels atbalsts kvalitatīvāka ārstēšanās rezultāta nodrošināšanā. Agrīna slimību diagnostika ir svarīga ikviena cilvēka dzīves kvalitātes saglabāšanai, tāpēc aicinām apmeklēt lekcijas un konsultācijas, kurās būs iespēja arī uzdot savus jautājumus.”

Pacientu dienā notiks lekcija arī stacionāra pacientēm - grūtniecēm, kuras ārstējas Slimnīcā. Sievietes un bērna veselības klīnikas vecmāte Signe Irša runās par sagatavošanos dzemdībām, dabīgo dzemdību priekšrocībām un būtiskākajiem jautājumiem saskarsmē ar jaundzimušo.

Pacientu dienas laikā būs iespēja arī saņemt konsultāciju par asins nodošanu, un nodot asinis Asins sagatavošanas nodaļā. Atgādinām, ka asins donoriem nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

Interesentiem, kuri vēlēsies saņemt bezmaksas ķirurga konsultāciju, lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni 67069280. Lai pieteiktos konsultācijai sejas plastikas un sejas rekonstruktīvās ķirurģijas jautājumos, lūdzam iepriekš pierakstīties pa tālruni 67452015. Šī konsultācija notiks Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrā Dzirciema ielā 20, Rīgā.

Šī Pacientu diena aizsāks informatīvo dienu pasākumu kopumu, un šādus informatīvus pasākumus, kuros slimnīcas speciālisti runā par aktualitātēm ārstniecībā, Slimnīca rīkos arī turpmāk. Nākotnē, uzceļot jauno Slimnīcas korpusu, Slimnīcai pavērsies vēl plašākas iespējas sekot modernajām veselības aprūpes tendencēm un nodrošināt tās atbilstošā un efektīvā vidē.
Www.medicine.lv