Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 272
Pavisam: 2870975

Zāļu valsts aģentūra sāk informatīvu kampaņu „Atklāj zāļu otru pusi!”

Zāļu valsts aģentūra (turpmāk tekstā ZVA) aicina zāles lietot atbilstoši ārstniecības personas vai farmaceita ieteikumiem, kā arī zāļu lietošanas instrukcijā noteiktām norādēm. Ja lietojot zāles, jums vai kādam jūsu tuviniekam ir radušās aizdomas par iespējamām zāļu blakusparādībām (turpmāk tekstā blaknēm), kas saistītas ar zāļu lietošanu, ZVA aicina aizpildīt ziņojuma veidlapu „Pacienta ziņojuma veidlapa”, kā arī konsultēties ar savu ārstu, lai saņemtu ieteikumus par turpmāku zāļu lietošanu.
 
Lai iesniegto ziņojumu varētu pilnvērtīgi izvērtēt un gūt pārliecību par iespējami konstatētu zāļu blakni, lūdzu, norādiet pēc iespējas pilnīgāku informāciju, aizpildot kontaktinformācijas laukus (vārds, uzvārds; kontakttālrunis; informācija par personu, par ko tiek iesniegts ziņojums; ģimenes ārsta vai ārstējošā ārsta kontakttālrunis) un iespējamās zāļu blaknes aprakstu.

Papildus iepriekš noteiktai informācijai jūs varat iesniegt detalizētāku informāciju par savu (vai personas, par ko ziņojumu iesniedzat) veselību vai jebkuru citu informāciju, kas jums šķiet svarīga un var palīdzēt zāļu blaknes izvērtēšanā.

Veidlapa pēc aizpildīšanas, neaizmirstot to parakstīt, jānosūta ZVA pa pastu vai faksu. ZVA adrese: Jersikas iela 15, Rīga, LV-1003, tālrunis: 67078400, fakss: 67078428.
http://www.zva.gov.lv/?id=635&top=3&sa=613&ss=619