Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 226
Pavisam: 2983446

Nav tālu pavasaris. Laiks sākt domāt par krāsošanu

LAAB iesaka veselībai nekaitīgas un videi draudzīgas lineļļas pernicas krāsas, beices un vaskus iekšdarbiem un āra darbiem.

PAINT ECO ir vienīgais dabīgās lineļļas pernicas, beices, krāsas un vasku ražotājs Baltijas valstīs. SIA "LINUM COLOR" apvieno 10 gadu pieredzi dažādu augu eļļu ražošanā ar gadsimtiem uzkrātām zināšanām par dabīgām krāsvielām.

PAINT ECO piedāvā kvalitatīvus un ekoloģiskus produktus:

Dabīgo lineļļas pernicu

Lineļļas pernicas beici

Lineļļas pernicas krāsu

Dabīgo vasku

Lineļļas pernicas produkti dziļi iesūcas koksnē, nelobās un neplaisā, veido elpojošu virskārtu, pasargājot virsmu no mitruma un apkārtējās vides nelabvēlīgās ietekmes, savukārt pievienotie dabīgie minerālpigmenti pasargā no UV staru iedarbības. Produktus pielieto gan guļbūvju apdarei iekšdarbos un ārdarbos, gan fasāžu koka elementu beicēšanai vai krāsošanai, gan arī restaurācijai. Pernicas, beices, krāsas un vaskus lieto arī grīdu un mēbeļu, kāpņu, logu un citu koka objektu apdarei. Produkti der visiem koksnes tipiem.

Esam ļoti gandarīti, ka šobrīd jau esošajam EN 71:3 sertifikātam, kurš apliecina produktu atbilstību Eiropas Savienības standartam koka rotaļļietu krāsošanā, pievienojas arī ļoti nozīmīgs atzinums no Latvijas Astmas un Alerģijas biedrības!

Šīs krāsas piemērotas astmas un alerģijas slimniekiem, jo nesatur naftas  produktus. PAINT ECO lineļļas pernicas produktos nav gaistošo organisko savienojumu (GOS/VOC).

Mēs zinām, ka nepamatoti aizmirstie dabīgie produkti atgriezīsies mūsu dzīvē, un esam pārliecināti, ka kopā ar jums mēs izkrāsosim pasauli zaļu!

Sīkāka informācija par PAINT ECO produktiem:  www.painteco.eu