Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 50
Pavisam: 2934514

Jautā ārstam

Uzdodiet savu jautājumu speciālistam!
Uz jautājumiem par astmu un alerģiju bērniem atbild dr. Elīna Aleksējeva.
Uz jautājumiem par pieaugušo veselību atbild dr. Signe Puriņa.

Vārds:

E-pasts:

Tēma:

Jautājums par

Autorizācijas kods:  

Ziņojums:

Atbildes uz jautājumiem

Bronhiāla astma 11- gadīgam zēnam (29.11.2010)

Diagnoze ir kopš 1.5 gadu vecuma, vairāk vai mazāk veiksmīgi (ievērojot visus priekšnosacījumus par telpu, dzīvniekiem, pārtiku) ar to esam tikuši galā. 1.klasē vēl slimoja, bet pēc tam saasinājumu, var teikt, nebija.

Diagnoze – bronhiāla astma (29.11.2010)

Sakiet, lūdzu, ja bērnam nav atrasta alerģija,bet ir diagnoze bronhiāla astma, kā uzzināt to iemeslu?

Klepus lēkmes naktīs (24.11.2010)

Labdien! Esmu izmisumā, tāpēc rakstu Jums!  Man bērnam šobrīd ir 2 gadi un 4 mēneši. Viss sākās ar kleposanu naktīs...un tikai, tās lēkmes ir diezgan nepatīkamas.

Bronhiāla peristējoša astma -vidēji smaga gaita (15.11.2010)

Labdien, manai meitiņai 2 gadi, bieži smagas klepus lēkmes naktīs bez t-. Alergologs uzstādīja Dg. bronhiāla astma peristējoša -vidēji smaga gaita.

Singulair lietošana (14.11.2010)

Manam dēlam ir 4 ar pus gadi. Pavasarī piemetās un ieilga klepus, vasarā alergologs konstatēja bronhiālo astmu un izrakstīja Singulair, lietojām divus mēnešus, bet otrā mēneša beigās puika kļuva nervozs, neiecietīgs, brīžiem saka, ka sāp galva, tam visam vēl klāt tāda bieža dīvaina ieelpa. Lietošanas instrukcijā tādas blaknes ir minētas. Vai pārtraukt lietošanu?

Klepus un rūkšana (11.11.2010)

Manam dēliņam ir 17 mēneši. Nu ja mēnesi neliek mierā klepus, kurš nav bieži - ap 2x pa dienu un 1x pa nakti. Pa nakti gan mēdz būt ļoti stiprs klepus. Temperatūra nav bijusi, bērns jūtas labi. Bet kāpēc tik ilgi klepus? Bijām pie ģimenes ārsta, izklausījās, trokšņus nedzird iekšā. Bet dzirdu, ka pirms klepus viņš tā kā rūc. Kas varētu būt par vainu? Vai vērsties pie kāda speciālista?

Rejošs klepus! (01.11.2010)

Labdien, manam bērnam ir 3 gadiņi, viņai ir rejošs klepus jau gandrīz mēnesi. Es nesaprotu,  kāpēc nepāriet. Mēs bijām gan pie ģimenes ārsta, gan pie lora, teica, ka iekaisis kakls,  bet vai tad tik ilgi var nepāriet?  Zāles dzerot, iekaisis kakls.

Klepus (01.11.2010)

Sveiki, meitai 4 gadi.Kopš sāka iet bērnudārzā (nu jau gadu), netiekam vaļā no klepus - nedēļu dārziņā, divas mājās, ģimenes ārsts tik paraksta sīrupus-gan jau pāries.Varbūt vajadzētu meklēt kādu speciālistu,jo ir apnicis "pumpēt" bērnu ar zālēm.Ko jūs ieteiktu?

Singulair (01.11.2010)

Manam bērnam diagnoze-bronhiālā astma. vienas no izrakstītām zālēm - Singulair. Singulair satur aspartāmu (E951) - nepietiek, ka šī viela, iespējams, ir kancogerēna, tā izraisa hiperaktivitāti, bezmiegu, migrēnu utt, bet pats galvenais ASTMU. Kā lai es ārstēju savu bērnu no astmas, ja ilgtermiņā lietojot šo produktu es varu izraisīt lielāku astmas uzliesmojumu?

Alerģija (24.10.2010)

Meitiņai (13 mēn) uz rokām un kājām ir sarkani, sausi pleķi, arī niez, mazā grib kasīt rociņu. Vai mums būtu jāapmeklē alergologs, lai varēt noteikt, vai tā ir kāda alerģija?