Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 488
Pavisam: 3059303

Jautā ārstam

Uzdodiet savu jautājumu speciālistam!
Uz jautājumiem par astmu un alerģiju bērniem atbild dr. Elīna Aleksējeva.
Uz jautājumiem par pieaugušo veselību atbild dr. Signe Puriņa.

Vārds:

E-pasts:

Tēma:

Jautājums par

Autorizācijas kods:  

Ziņojums:

Atbildes uz jautājumiem

Alerģija (31.08.2015)

11 gadus vecam bērnam analīzes IgE - kopējais uzrāda rezultātu 9182,0; pārtikas panelī rezultāts ir 0,92. Alerģiska āda, stāvoklis mainīgs. Cik steidzami mums jākonsultējas ar ārstu; vai izbraucat uz konsultācijām arī Liepājā; ja jā - vai izbraukuma konsultācijās pilnvērtīgi iespējams veikt visus izmeklējumus, t.sk., analīzes.

4 nedēļas vecam zīdainītim stipras iesnas (25.06.2015)

Man ir nepilnas 4 nedēļas vecs puika, kuram ir stipras iesnas :( puņķi viņam nav tekoši).  Pati arī saaukstējos. Ko varat ieteikt? Savus ārstus nevaru sazvanīt "svētki". Ko drīkst lietot pašai un mazajam? Vienkārši skatoties uz viņu, jau pašai birst asaras, jo nevaru neko izdarīt. Paldies jau iepriekš.

Govs piena olbaltuma nepanesamība (24.11.2014)

Manai meitiņai kopš dzimšanas uzstādīja diagnozi - piena olbaltuma nepanesamība

Klepus bērnam (31.03.2014)

Manam puikam noteica vidēji smagas formas astmu un jau vairāk par diviem mēnešiem klepo. Bijām pie pulmonologa, bet tādām zālēm kā Ventolina inhalacijām vajadzētu palīdzēt un nedēļas laikā klepum vajadzētu pazust, bet nekā. Nedēļu elpojam un it kā bija mazāks klepus, bet pāris dienas atpakaļ atkal sāka klepot. Daktere vēl izrakstīja caur krājtelpu Flixotide pūst 2 mēnešus. Jau otro mēnesi dzeram Singulair tabletes - ģimenes daktere ļoti slavēja, ka tās palīdz, bet es neko nemanu. Klpeus kā ir, tā ir. Ko darīt šajā situācijā?

Sēcošs klepus pēc fiziskām aktivitātēm (31.03.2014)

Bērnam 3 g. Vakar pēc pastaigas ārā, kad mazais ļoti aktīvi skrēja, leca un rotaļājās, ieejot istabā stipri klepoja. Klepus un arī elpa bija sēcoša, likās, ka viņam ļoti grūti ievilkt gaisu. Tas ilga kādas 10 min. Tad atklepojās, un vairāk nekāda klepus vai sēkšanas kakliņā un krūtīs nebija. Pa visu laiku viņam ir bijušas kādas 4 šādas reizes. Visumā mazais gandrīz nekad nav klepojis vai slimojis ar kādām elpceļu slimībām, arī bronhītiem nē. Neklepo ne naktīs, ne vakaros, ne no rītiem. Varbūt kādu reizīti no iesnām, kas arī ir bijušas vien dažas reizes. Tāpat ir ļoti aktīvs, labi ēd, nekādus citus slimību simptomus arī neesam novērojuši. Par ko liecina šāds sēcošs klepus un pie kāda speciālista mums jāgriežas?

Putekšņu alerģija bērnam (31.03.2014)

Manam dēlam (10 gadus vecs) ir agro ziedputekšņu alerģija. Mēdz izpausties ļoti smagi. Vai viņu var ārstēt ar imūnterapijas palīdzību? Vai to var darīt šobrīd, kad jau alerģija ir sākusies, jo jau sākusies koku ziedēšana? Kā vispār notiek šī ārstēšana un ar kādiem preperātiem?

Stipra alerģija bērnam (31.03.2014)

Manai meitiņai 3 mēneši. Mokamies ar stipru alerģiju. Mazā ēd maisījumu- ārsts ieteica ēst Alergie care maisījumu, lietot Dermalex smēri, un lillā smēri! Vistrakāk mums ir ar sejiņu un vaidziņiem, tie ūdeņojas. Nekas no dotajām zālēm nelīdz. Sakiet, ludzu, ko darīt?

Alerģija (31.03.2014)

Vēlos noskaidrot, kāpēc manam dēliņam (4 gadi) visu gadu ir nepārtraukti iesnas, alerģija ir no pieneņu putekšņiem, kura laikā dzērām alerģijas zāles un tajā laikā vairs iesnas nav manāmas. Esam bijuši pat pie homeopatiem, bet pat tas nepalīdz.

Bērnam astma (31.03.2014)

Bērnam 6 gadi, paasinājās astma, stipri viss aizlikts, ārsts īsti nepateica, ir vai nav trokšņu, bet pateica skatīties pašai stavokli, ja sliktāk, dod antibiotikas, tagad dodu bet vienalga neatiet klepus, tāds ļoti dziļš. Lūdzu varētu ieteikt kādas zāles var dot vēl, lai bērnam paliktu vieglāks klepus, ne tāds dziļš.

Ilga slimošana. Vai tā ir alerģija? (31.03.2014)

Mans mazais, kuram tagad gadiņš, jau no februāra pirmās dienas slimo un tā vēl līdz šim brīdim. Bija temperatūra, klepus, iesnas, sarkans kakliņš, trokšņi, rūkoņa. dzēram zāles klepum, antibiotikas un pilienus imunsistēmai pret saaukstēšanos un elpojam. Vēlāk teica, ka trokšņi izklausās pēc alerģijas, iedeva pilienus pret to. Tagad esot krietni labāk, neesot dziļo trokšnu - zāles ir noņemtas. Man tāpat nemiers, jo dēls joprojām brīžiem netīri elpo, šorīt brīžiem ieklepojās. Kas par vainu? Viņam tagad nāk zobi, vai tā varētu būt ilga saaukstēšanas? Dzer visas zālu tējas. Vai tā ir alerģija?