Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 223
Pavisam: 2983443

Dzīvais ūdens

Mani sauc Diāna. Es dzīvoju Rīgā. Man ir trīs bērni. Viens no tiem ir alerģisks bērns. Es zinu, ka alerģijas problēma ir ļoti izplatīta mūsdienu pasaulē. Es nemitīgi meklēju veseļošanās metodes. Kā jebkura māte, es vēlos lai mani bērni būtu laimīgi un veselīgi. Ja bērns ir slims, tad viņš nav laimīgs. Šobrīd  mēs veiksmīgi risinām alerģijas problēmu, un es vēlos dalīties savā pieredzē ar tiem vecākiem, kuri cīnās ar bērna astmu vai alerģiju. Tas viss man ir pazīstams, jo manai mammai ir bronhiāla astma un bērnam ir alerģija. Es no savas pieredzes zinu, kas ir astmas lēkme. Ir tāda sajūta, ka esmu bezpalīdzīga, nevaru neko palīdzēt, un cilvēks, kuru tu mīli, nevar brīvi paelpot. Kad bērnam ir tik šausmīgi izsitumi uz ādas, viņš nevar neko darīt, jo tie niez. Es vēlos dalīties ar saviem rezultātiem.
    Pirms jebkuras darbības noskaidroju informāciju par problēmu. Uzdevuma saprašana un mērķis – tā jau ir puse no veiksmīgas uzdevuma risināšanas.
    Kaut kas vienmēr izdalās no bērna ķermeņa alerģijas veidā. Kāpēc tas viss ir iekšā bērnu organismā? Es domāju, ka tas viss bija izdzerts, apēsts vai ieelpots. Mēs dzīvojam tīrā dzīvoklī un bērns nestrādā kaitīgā ražošanā. Tas nozīmē, ka viss, kas notiek ar bērnu, ir manas kontroles sfērā. Es uzsāku savu pētījumu un atradu, ka cilvēka organisms sastāv no ūdens 75-80%. Tas ir viens no galvenajiem ceļiem, kā mēs varam kontrolēt mūsu veselības stāvokli.
Esmu sapratusi, ka:
•    mums nav laba ūdens. To, ka cilvēks dzer daudz tējas vai sulas, nenozīmē, ka organismam ir pietiekamā daudzumā ūdens...
•    nav pilnvērtīgas šūnas barošanas. Mēs ļoti bieži nevaram saprast, ka sviestmaize ar desu un asimilētas aminoskābes ir pavisam dažādas lietas...
•    ļoti bieži bērna organisms ir piesārņots, un mēs to pat nepamanām. Organismam trūkst spēka pašam attīrīties no toksīniem.

Agrāk man nebija saprašanas, es nesekoju dabas algoritmam: ūdens+pārtika+attīrīšana+aprūpe. Man paveicas. Esmu atradusi domubiedrus. Es ieguvu  zināšanas, kuras man trūka. Es apmeklēju Veselības Akadēmiju, dzirdēju akadēmiķes Olgas Butakovas vārdus un es tagad saprotu dabas algoritmus. Man ir noruna ar maniem bērniem – mēs veidojam mūsu šūnām apstākļus pēc dabas algoritmiem.
•    Esmu atradusi labu ūdeni. Visa mūsu ģimene tagad dzer tīru, strukturētu, bioloģiski pieejamu, dzīvu ūdeni. Ūdens dod mums harmoniju. Ūdens nes barību šūnām. Ūdens dod skābekli.
•    Esmu organizējusi pilnvērtīgu šūnas barošanu.
•    Mēs attīrījām organismu no baktērijām, toksīniem un parazītiem.
•    Mēs sportojam.

Un zināt,
Mums izdevās! Mēs uzvārējam alerģiju!
Un, kas ir ļoti svarīgi - mēs saglabājam rezultātu jau gandrīz gadu!

Uzrakstiet man!
Diana Fomenko
domnina@pit.lv