Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 228
Pavisam: 2983448

Pret putekļu ērču pārvalki

 Astma un alerģija ir mūsdienu laikmeta modernās slimības. Arī mūsu ģimene saskārās ar šo moderno slimību. Meitiņai uzstādīja diagnozi -  bronhiālā astma, vīram noteica alerģiju uz putekļu ērci, kaķi un suni.
 
 Dzīvnieku mūsu mājā nebija, taču cīņa ar putekļu ērci izrādījās sarežģīta.  Tika iegādāts putekļu sūcējs ar HEPA filtru, tvaika tīrītājs. Noņēmām visus paklājus, aizkarus, arī atvērtos grāmatu plauktus. Augstās temperatūrās mazgājām mīkstās mantas, ko nevarēja ielikt veļas mašīnā, likām saldētavā.
 
 Taču pētījumi lecina, ka 65% mājas putekļu ērces sastopamas tieši guļamistabā, matračos, segās, spilvenos. Lai cīnītos ar to, mēs atradām līdzekli, kas mums patiešām palīdzēja un vēl arvien atvieglo mūsu ikdienu, samazinot alerģiskās izpausmes. Tie ir pārvalki pret putekļu ērcēm, kas ir mīksti un elpojoši, patīkami pat mazam bērnam.

 Lai brīvdienas būtu patīkamas, un tās netiktu aizēnotas ar alerģijas saasinājumiem, mēs ņemam pārvalkus līdzi tuvākos vai tālākos ģimenes izbraucienos, arī  ciemojoties pie omītēm laukos.
Ja arī jūs esat saskārušies ar līdzīgām veselības problēmām, tad pārvalki pret putekļu ērcēm noderēs arī jums!   www.parvalki.lv