Kontakti

Berģu iela 116,
Rīga, LV - 1024
astmaalergija@inbox.lv

Lapa apskatīta
Šodien: 497
Pavisam: 3059312

Astma, alerģija un bioaktīvais dzēriens

Mani sauc Vaida Ludiņa. Vēlos padalīties savā pieredzē, kā es atbrīvojos no alerģijas.
Atceros, kopš bērnības slimoju ar alerģiju. Ar gadiem alerģija kļuva tikai spēcīgāka - katru gadu uz pavasara pusi man bija alerģijas saasinājums - visa seja, rokas un kājas bija noklātas ar alerģiskajiem izsitumiem, bija neciešama nieze. Reizi  gadā gāju slimnīcā uz 10 dienu ilgu ārstēšanās kursu, kura laikā man tika dotas antibiotikas, laists vēnā kaļķis. Kā neatņemama sastāvdaļa ārstēšanās procesā bija hidrokortizona un prednizolona ziedes (hormonāla ziede), kuras es lietoju visu gadu. Tas viss atkārtojās no gada uz gadu, biju nogurusi un neticēju, ka jebkad varētu justies labi, būt vesela un nelietot zāles.

Tad kādu dienu mani iepazīstināja ar bioķīmiķi, ķīmijas zinātņu doktori Anitu - viņa vairākus gadus bija pētījusi Tahitian Noni bioaktīvā dzēriena iedarbību uz cilvēka organisma dažādo sistēmu darbību. Uzklausīju viņu un noticēju. Pēc pirmās izdzertās pudeles mana alerģija saasinājās un es nobijusies zvanīju Anitai - viņa mani nomierināja sakot, ka saasinājums nozīmē to, ka atrasts ir slimības cēlonis un iedrošināja mani turpināt lietot Tahitian Noni.  Pēc otrās pudeles man jau palika jūtami labāk. Sešus mēnešus es lietoju Tahitian Noni bioaktīvo dzērienu un rezultāts bija acīm redzams -  mana āda bija tīra, bez izsitumiem. Kopš tā laika es neesmu vairs lietojusi nevienas   pretalerģijas zāles. Es esmu laimīga, jo mani vairs nemoka šī slimība, kas iepriekš atņēma dzīvesprieku un spēku.

..............................................................................................................................................................
Mani sauc Ausma Skrūzmane.
Uzskatu – man ir paveicies dzīvē, jo esmu pilnībā izveseļojusies no astmas, tādēļ gribu padalīties ar savu pieredzi.
Man bija astma ļoti smagā formā. Lai atvieglotu savu stāvokli, pēc ārsta ieteikuma, pārcēlos no savas dzīves vietas Rīgā uz Cēsīm, lai dzīvotu tīrākā vidē un tādā veidā mazinātu astmas lēkmes. Neraugoties uz to, katru gadu vismaz reizi man bija jāsauc ātrā palīdzība, jo smago lēkmju laikā pati netiku galā. Lietoju ārsta izrakstītās zāles, kā arī bija jāievēro daudz ēšanas ierobežojumi.

Tad man ieteica pamēģināt Tahitian Noni bioaktīvo dzērienu. Teikšu atklāti, es tam neticēju un mani diezgan ilgi pierunāja. Izdzēru vienu pudeli un man atkal bija ļoti smaga astmas lēkme, bet es jau biju brīdināta, ka visticamāk tā būs un man bija ieteikts droši turpināt lietot tālāk. Lai izdarītu secinājumus, ieteicamais Tahitian Noni lietošanas laiks ir vismaz trīs mēneši. Pēc otrās pudeles man jau palika jūtami labāk. Es izdzēru tieši trīs pudeles šī dzēriena un, ticiet man, vairāk es neesmu piedzīvojusi nevienu astmas lēkmi! Sākumā es turpināju nēsāt līdzi inhalatoru, jo baidījos bez tā iziet no mājas, kā arī diezgan ilgi vēl ievēroju ierasto ēšanas diētu.

Šobrīd man nav nekādu ēšanas ierobežojumu un astma sen ir pagātnē. Diemžēl, mans ārstējošais ārsts neticēja un joprojām netic, ka esmu izveseļojusies no astmas ar Tahitian Noni bioaktīvo dzērienu. Taču es gribu pateikt, ka uzskatu, ka ir iespējams atbrīvoties no astmas un nav visu mūžu ar to jāsadzīvo.
Ja vēlaties konkrētāk uzzināt par Tahitian Noni bioaktīvo dzērienu, kā arī iegādāties šo produktu, lūdzu, sazinieties ar cilvēku, kurš nodarbojas ar šī produkta importēšanu, jo Latvijā veikalos Tahitian Noni bioaktīvais dzēriens nav nopērkams.
Zvaniet Agitai pa telefonu 26148895, e-mail: agita1pukite@gmail.com, Skype: agitapukite